Spiral

Liczba produktów: 3

Jeśli szukasz plecaków, toreb lub saszetek, które wyróżnią Cię z tłumu, to z pewnością pokochasz markę Spiral! Jej charakterystyczne projekty podkręcą każdą stylówkę w miejskim klimacie.

marka Spiral
Sortuj odPopularnych
Płeć
Kategoria
Rozmiar
Kolor
Cena
Płeć: Kobieta
Wyczyść filtry
-10% z kodem: AW22
Spiral Nerka
Spiral Nerka
39.99 zł
69.99 zł
-10% z kodem: AW22
Spiral - Nerka
Spiral - Nerka
37.99 zł
69.99 zł
-10% z kodem: AW22
Spiral - Nerka
Spiral - Nerka
37.99 zł
69.99 zł

Marka Spiral proponuje klientom wysokiej klasy plecaki utrzymane w linii miejskiego stylu. Wielość dostępnych modeli i ich różnorodność dają gwarancję, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Plecaki od Spiral są eleganckie i proste - taki design jest siłą tej marki.  Panie znajdą w ofercie plecaki w delikatnej, kobiecej kolorystyce - błękitne i różowe, bądź zalotnie fikuśne - w kwiatki.  Z kolei kolory proponowane Panom, to odcienie granatu, szarości i czerniPlecaki dla mężczyzn sygnowane tą marką dobrze komponują się z zawsze modnymi bluzami lub swetrami. Produkty wykonano z wytrzymałego poliestru lub innej tkaniny, dzięki temu są łatwe w utrzymaniu czystości.

Plecaki marki Spiral posiadają jedną obszerną komorę, co daje możliwość włożenia do ich wnętrza nawet rzeczy o większych gabarytach. Wyposażono je również w dużą, przydatną kieszeń zewnętrzną. Dostępne są także modele z dwiema zewnętrznymi kieszeniami – decydując się na taki plecak, ważne przedmioty można mieć zawsze pod ręką. Do plecaków  marki Spiral swobodnie wkładamy teczki o formacie A4. Kieszenie plecaków zamykane są na ukryty zamek, dzięki czemu zapewniają ochronę przed kradzieżą.

Spiral produkując plecaki dba nie tylko o każdy ich detal, ale i o zdrowie kręgosłupa użytkownika. Dlatego swoje produkty wyposażyła w paski o regulowanej długości, dla swobodnego dopasowania ich długości do danej sylwetki. To sprzyja prawidłowemu osadzeniu się plecaka.

Dla jeszcze większego poprawienia komfortu korzystania z plecaków, firma Spiral zapewnia usztywnienie ich tylnej powierzchni, by jak najlepiej przylegała bezpośrednio do pleców osób korzystających z produktów marki.

Spiral proponuje klientom także saszetki – w formie popularnych nerek. Ciekawe, kolorowe wzornictwo sprawia, że doskonale będą się one komponować ze sportowym stylem obowiązującym podczas każdej aktywności ruchowej.