7 urodziny answear – wyniki konkursu

Anna Szwec
|
01 marca 2018
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Poznaj zwycięzców konkursu i zobacz, czym zaskoczyli nas uczestnicy! 

7 urodziny były dla nas wyjątkowym wydarzeniem! Chcieliśmy świętować je razem z Wami – dlatego zadaniem konkursu było wymyślenie kreatywnej wersji życzeń urodzinowych w formie tekstu, grafiki lub nagrania wideo.

Do wygrania był 1 z 7 zestawów ubrań ulubionych marek takich jak Love Moschino, DKNY, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, Desigual, Diesel, Adidas Originals o wartości ok. 1 tys. zł. 

Oczarowała nas pomysłowość i kreatywność Waszych zgłoszeń! Społeczność #WeAreTheAnswear to najlepszy prezent, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Dziękujemy wszystkim za niesamowite zgłoszenia i za to, że byliście z nami.

Poznajcie zwycięzców!

Rafał Ch. 

Aneta W.

Nina M.

Karina M.Patrycja M.

Katarzyna K.Daniela S.

“Upiekłam” dla Was tort. Jego skład to moje życzenia: słoik energii, by wciąż rodziły się nowe projekty. Smajlu dookoła głowy. Kostka przyjacielskiej atmosfery w drużynie”A”.Kulki nadziewane optymizmem. Dalszego bujnego rozkwitu marki. Stałego przypływu miłośników sklepu. Gumisiowy sok. Słoik z energetyczną zawartością łączymy z bananem(uśmiechem).Podgrzewamy firmową atmosferę i dolewamy do reszty. Na wierzch sypiemy kulki pozytywnych emocji. Przyprawiamy kreatywnymi pomysłami. Po(d)lewamy sokiem z gumijagód, który daje tę moc by projektować całą noc. Dekorujemy chodząca reklamą czyli zadowolonymi klientami.”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom! 

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Trend Alert: Logomania

Get the look: Gigi Hadid

Jakie ubrania odmładzają? Sprawdź nasze rady

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.