No Shame. Pokaż światu swoje unikalne piękno

Opublikowano Kategorie Answear.LAB
Przeczytasz w 3 min

Wygląd nie powinien determinować naszej wartości. Żyjemy jednak w świecie, w którym perfekcjonizm spycha na drugi plan naturalność. Znalezienie klucza do samoakceptacji jest trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy spotykamy się z krytyką otoczenia. Answear.LAB przekonuje, za pomocą limitowanej kolekcji No Shame, że każde kobiece ciało jest piękne i zasługuje na szacunek.

Czytaj dalej No Shame. Pokaż światu swoje unikalne piękno

Be The Girl Boss z Answear.LAB. Pokaż światu swoją siłę!

Przeczytasz w 3 min

Pewna siebie, zdecydowana, zawsze przygotowana na wyzwania i śmiało dążąca do celu – taka jest Girl Boss z najnowszej kolekcji Answear.LAB. Marka od początku istnienia umacnia pozycję kobiet za pomocą mody. Tym razem pokazuje, że nawet w uniformie możemy wyrażać siebie i spełniać się zawodowo.

Czytaj dalej Be The Girl Boss z Answear.LAB. Pokaż światu swoją siłę!

Answear.LAB i Feminoteka po stronie kobiet

Przeczytasz w 3 min

Statystyki są bezlitosne. Wskazują, że kobiety najczęściej padają ofiarą przemocy, zarówno tej fizycznej, psychicznej, seksualnej, jak i ekonomicznej. Marka Answear.LAB odpowiada na ich potrzeby i realnie pomaga, przekazując 20 tys. zł Fundacji Feminoteka, która od lat otacza opieką kobiety doświadczające różnych form nadużyć. Czytaj dalej Answear.LAB i Feminoteka po stronie kobiet

Be SHERO by Answear.LAB. Zostań bohaterką swojej własnej opowieści

Przeczytasz w 3 min

W czasach przepełnionych wyzwaniami, potrzebujemy bohaterek, takich jak Ty – przekonuje marka Answear.LAB wkraczając z limitowaną kolekcją BE SHERO. Projekt jest częścią odbywającego się 16 i 17 czerwca 2023 r. w Warszawie Co Jest Grane Festival, którego partnerem głównym została Answear.LAB.  

Czytaj dalej Be SHERO by Answear.LAB. Zostań bohaterką swojej własnej opowieści

Learn to rest by Answear.LAB. Sztuka odpoczywania

Przeczytasz w 3 min

Nic tak nie daje nam siły do działania, jak regeneracja, która nie byłaby możliwa bez chwili wytchnienia. Wiosna to idealny moment, by wdrożyć ten plan. Learn to rest – zachęca Answear.LAB tworząc kolekcję pełną pozwalających się odprężyć kolorów i wygodnych fasonów. 

Czytaj dalej Learn to rest by Answear.LAB. Sztuka odpoczywania

Kobieta kobiecie… siostrą. Limitowana kolekcja SISTERHOOD marki Answear.LAB

Przeczytasz w 3 min

Siostrzeństwo to potęga! Siostrzeństwo to nadzieja!  Siostrzeństwo to przyszłość! Answear.LAB  udowadnia, że kobiece wsparcie nie jest mitem. Najnowsza limitowana kolekcja SISTERHOOD, łącząca świat mody, muzyki i sztuki, celebruje kobiecą przyjaźń i solidarność na wielu płaszczyznach.  

Czytaj dalej Kobieta kobiecie… siostrą. Limitowana kolekcja SISTERHOOD marki Answear.LAB

Z miłości do szczegółów – NEONAIL x Answear.LAB

Przeczytasz w 3 min

Kultowa marka lakierów do paznokci i brand stworzony przez kobiety dla kobiet w wyjątkowej walentynkowej współpracy! Od koloru paznokci po wybór kreacji – Twój look, Twoje zasady, Twoja satysfakcja.  Powiedz sobie „kocham” i pozwól się docenić. W najmniejszym szczególe.

Czytaj dalej Z miłości do szczegółów – NEONAIL x Answear.LAB