Przeczytasz w 3 min 01 lip 2020

AllSaints – nowa marka już na answear.com!

tekst: Barbara R.
marka allsaints
Przeczytasz w 3 min

Londyńska marka ALLSaints od ponad 25 lat udowadnia, że własny styl bycia i oryginalność są ważniejsze niż sezonowe trendy. Poznaj kultowy i bezkompromisowy brand, który właśnie zagościł na answear.com.

Historia, która tworzy się do dziś, zaczęła się w 1994 r. Wówczas we Wschodnim Londynie powstała marka ALLSaints założona przez Stuarta Keivora i Kait Bolongaro. Od początku brand stawiał na oryginalność, niezależność i nowoczesność, a jego DNA było mocno osadzone w kulturze brytyjskiego West Endu. Zresztą, już sama nazwa marki nawiązuje do wschodniolondyńskiej ulicy All Saints Road w Notting Hill.

allsaints

 

Kup produkty marki ALLSaints

Za co kochamy markę ALLSaints?

Przez ponad 25 lat istnienia ALLSaints stawiał na zróżnicowaną modę i bezkompromisową jakość. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pokochali markę przede wszytskim za kultowe już skórzane kurtki w stylu grunge oraz rockowe biker boots. Istotnie, rockowe inpiracje odbijają się w marce bardzo silnie. W każdej kolekcji ALLSaints pojawiają się nieoczywiste nadruki i oryginalne, wręcz indystrialne projekty, których nie znajdziemy nigdzie – marka od początku samodzielnie projektuje wszystkie elementy swoich kolekcji i nie korzysta z gotowych wzorów. Jeśli dodamy do tego rewelacyjne materiały i doskonałą jakość, mamy do czynienia z nowoczesnym i wyzwolonym brandem, który na pierwszym miejscu stawia swoich klientów.

Innowacje pojawiają się nie tylko w produktach ALLSaints. Marka prowadzi nowoczesny model biznesowy, zorientowany na przyszłość. Jej salony na całym świecie urządzone są w industrialnym surowym stylu, a nowoczesna platforma sprzedażowa pozwala na cieszenie się produktami ALLSaints klientom z każdego zakątka świata.

Produkt tygodnia: sandały na platformie >>>

Jak nosić koronkową bluzkę? Trendy na lato 2020 >>>

Nad wodę czy w góry? Co zabrać ze sobą na wakacje?  >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły