Przeczytasz w 2 min 18 sie 2021

Back to school wspólnie z marką Levi’s

tekst: Barbara R.
levi's kids
Przeczytasz w 2 min

Po 1,5 roku prawie ciągłej nauki zdalnej powrót do szkoły nie wydaje się smutnym obowiązkiem.  Nowe przyjaźnie, wspólne przygody i satysfakcja z odkrywania tajników wiedzy będzie możliwa już za moment wraz z pierwszym wrześniowym dzwonkiem. Przygotuj się na to wspólnie z Levi’s!

 

Wraz z Levi’s Kids wracamy do szkoły

W szkole może być wesoło, twórczo, inspirująco – zwłaszcza, kiedy po wakacjach i zdalnej nauce Twoje dziecko spotka się wreszcie z rówieśnikami, by razem zgłębać pasjonujący świat wiedzy. W grupie zawsze raźniej! Doceńmy możliwość wspólnego spędzania czasu, nauki i zabawy na żywo, bez bariery, jaką jest ekran laptopa. Do wykorzystania na maxa szkolnego czasu zachęca również Levi’s, który w smoich propozycjach odmalowuje szkolną rzeczywitość w kolorowych i optymistycznych barwach.Co przyda się w nowym roku szkolnym?

Komfort i dobre samopoczucie – te 2 słowa przyświecały nowej linii ubrań i akcesoriów Levi’s Kids. Marka stworzyła fukcjonalne i ponadczasowe propozycje, w których czas spędzony w szkolnej ławce upłynie naprawdę przyjemnie. W czym warto rozpocząć nowy rok szkolny? Na dzieciaki czekają bawełniane bluzy w intensywnych barwach, dresowe komplety, uniwersalny denim i kurtki na pierwsze jesienne chłody. Kolekcję ubrań uzupełniają tenisówki, czapki i kapelusiki bucket hat oraz akcesoria najbardziej potrzebne do szkoły: plecaki, torby i saszetki.

 

 

Przeczytaj inne artykuły