pride

Bo każdy z nas jest wyjątkowy… Specjalne kolekcje, dzięki którym poczujesz dumę z tego, kim jesteś

Justyna M.
|
03 czerwca 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Ile ludzi, tyle ich własnych powodów do dumy. A jaki jest Twój?

W czerwcu, miesiącu dumy, tolerancji i celebrowania różnorodności wraz z innymi markami pragniemy Cię zachęcić do swobodnego wyrażania własnego ja. Czarno-biały świat istnieje tylko w starych filmach – rzeczywistość jest o wiele bardziej kolorowa, a jej odcieni nie da się zliczyć. Podobnie jak odcieni miłości, która jako podstawowa, piękna i uniwersalna wartość nie może być przedmiotem krytyki, nie podlega kategoryzacji i ograniczeniom. Kochaj, czuj i żyj na własnych zasadach, bez ulegania presji otoczenia.

W tym miesiącu także świat mody wspiera Cię w Twoich postawach i decyzjach, a topowe marki tworzą kolekcje afirmujące wolność, niezależność i piękno miłości.

pride kolekcja

Wyraź siebie razem z Vans

Tęczowa kolekcja Vans została stworzona w duchu kreatywnego wyrażania własnego „ja”. Różnorodne modele zaprojektowano po to, by wspierać bardziej równe, otwarte i inkluzywne społeczeństwo, w którym miejsce jest dla każdego. W kolekcji znajdziemy więc klasyki Vans, takie jak: Classic Slip-On, UltraRange czy Sk8-Mid z tęczowym wzorem szachownicy. Pojawiają się również patchworkowe aplikacje oraz zwielokrotnione fantazyjne nadruki w tęczowych odcieniach.

tęczowa kolekcja vans

Noś z dumą – kolekcja Calvin Klein Jeans

Kapsuła Pride od Calvin Klein Jeans to klasyczne kroje, organiczne tkaniny oraz tęczowe refleksy niosące ze sobą radość, pozytywną energię i nadzieję. Bluzy i T-shirty z organicznej bawełny, stroje kąpielowe oraz denimowe elementy pozwolą Ci uzewnętrznić drzemiącą w Tobie miłość.

pride kolekcja calvin klein

Określaj się tak, jak chcesz – kolekcja Levi’s

Zaimki to nie tylko gramatyka – kryją się za nimi osoby z krwi i kości, ich historie i uczucia, których nie można ignorować. Kolekcja Levis’s w myśl hasła „All pronouns. All love” snuje opowieść o różnorodności, dumie i wzajemnym wsparciu. Ubrania i akcesoria zdobi motyw rozmytej tęczy, a mnogość przenikających się odcieni odnosi się do różnorodnej i bogatej natury człowieka.

levis kolekcja pride

Odkryj siebie na nowo wspólnie z Converse

Masz prawo być kim chcesz i podążać w swoim życiu własną ścieżką. Kolekcja Converse, która została zainspirowana historiami różnych osób o ich odkrywaniu własnego ja i akceptacji siebie, celebruje Twoje życiowe wybory i wspiera Cię w drodze do samoakceptacji. Motyw drogi jest stale widoczny w kapsule. Tęczowe ścieżki przeplatające się z grafikami przedstawiającymi świat przyrody symbolizują podróż w głąb siebie, ale również przez życie, gdzie na mecie czeka na Ciebie radość i duma z tego, kim jesteś.

prode converse