Bogactwo kolorów od New Balance

Barbara R. - 22/05/15

new-balance_wl574p-mint

W nowej kolekcji marki New Balance każdy znajdzie coś dla siebie. Ich propozycje to zarówno intensywne kolory, przyciągające wzrok, jak również bardziej stonowane modele dla fanów prostych stylizacji. Jeśli w tym sezonie masz ochotę na designerskie, komfortowe obuwie to New Balance jest właśnie dla Ciebie!

Buty z charakterystyczną N-ką noszą fani na całym świecie oraz gwiazdy sportu, muzyki czy mody. To nie tylko ładny wygląd, ale również komfort i wysoka jakość. W zależności od wybranego przez nas modelu, nasza stopa będzie odpowiednio chroniona. Marka New Balance zapewnia swoim klientom, a raczej ich stopom odpowiednią amortyzację, stabilność i profilowanie.

Zobacz nową kampanię marki, która udowadnia, że nawet w pochmurne dni, buty New Balance wnoszą do codziennych stylizacji kolor i optymizm!

zolte-new-balance

naw-balance

New-Balance-Ml574-róż

new-balance_ml574

new-balanceml--574

new-balance_ss15_wl574red

new-balance_kl574pf

new-balance_ml-574

new-balance_wl574pop_camera

new-balance_ml574-męskie

new-balance-ml574

new-balance_ss15_wl574-niebieski

new-balance_wl574 czerwone

new-balance_ss15_574_pique_polo

> zobacz obuwie marki New Balance

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear