Przeczytasz w 3 min 28 sie 2019

Cardi B x Reebok – zobacz najbardziej nieoczekiwana współpracę sezonu

tekst: Justyna M.
cardi b reebok
Przeczytasz w 3 min

Kolejna odsłona kampanii Reebok „Sport The Unexpected” faktycznie jest zaskakująca. Zobacz, co mają wspólnego Cardi B, jej paznokcie i kultowy model sneakersów Club C.Boston!

Cardi B jest gwiazdą kolejnej odsłony kampanii Reebok. W spocie zatutułowanym „Nails” popularna amerykańska raperka gości w salonie piękności. W surrealistyczej wizji gwiazda i jej wymykające się spod kontroli paznokcie uświadamiają, że niepoddawanie się utartym schematom oraz naginanie stutusu quo jest nową definicją klasyki. Cardi B jest sama tego dowodem. Popularna amerykańska raperka i zdobywczyni statuetek Grammy ciężko pracowała na swój sukces i zrobiła wiele, aby wybić się ponad innych.

Zobacz kolekcję Reebok x Cardi B >>>

cardi b reebok

Wraz z efektownym manicure Cardi B, gwiazdą spotu jest jeszcze inny bohater – sneakersy Classic Club C. Model marki Reebok odbył swoją nieoczekiwaną podróż w czasie, dziś stają się ikoną. Powstał w latach 80. i pierwotnie służył jako but do gry w tenisa. Sneakersy Club C jednak szybko odnalazły się w nowej roli i stały się wyznacznikiem współczesnego streetwearowego stylu.

sneakersy cardi b sneakersy reebok

1.Buty, Reebok 2.Buty, Reebok 3.Buty, Reebok 4.Buty, Reebok

Kampania „Sport The Unexpected” czci odważnych, nieskruszonych i buntowników-ryzykantów, którzy przekształcają i kreują kulturę. Cardi B idealnie wpisuje się w narrację marki, będąc autentyczna i niestereotypowa.

reebok cardi b

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Hity i kity lat 80. – sprawdź, jakie trendy do nas powróciły >>>

Jak dobrać biżuterię do stylizacji? >>>

Kultowe modele sneakersów 2019 – czy masz już wszystkie? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły