#CatchTheMoment – nowa akcja ANSWEAR.com, dzięki której zauważysz piękno

Justyna M.
|
06 marca 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Ruszamy z międzynarodowym projektem #CatchTheMoment. To okazja nie tylko do zdobycia atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim dostrzeżenia piękna w życiu codziennym i zwykłych chwilach. Dołącz do naszego konkursu i pokaż nam, co Cię zachwyca!

catchthemoment konkurs

Żyjemy szybko, bezrefleksyjnie, od świtu do zmierzchu – od zmierzchu do świtu, a każdy dzień skupia się wokół pracy, nauki i obowiązków. Zmieńmy to – nauczmy się dostrzegać to, co z pozoru nieuchwytne, cieszmy się z każdego momentu i zachwycajmy  prostymi rzeczami. Chcemy, abyś wspólnie z nami odkrył piękno dnia codziennego, uchylił rąbek swojego  życia i udowodnił, że świat jest jeszcze bardziej różnorodny, zaskakujący  i pełen barw. Jest tyle rzeczy, które zasługuje na Twój podziw – chcemy się nimi cieszyć razem z Tobą! Dlatego gorąco zachęcamy Cię do dołączenia do naszego konkursu #CatchTheMoment.

Weź udział w konkursie >>>

catchthemoment

Na czym polega konkurs #CatchTheMoment?

Pokaż nam, jak Ty celebrujesz poszczególne minuty dnia! Co Cię zachwyca, inspiruje, czemu poświęcasz swoją uwagę? Czy jest coś, co porusza Cię w codziennej, monotonnej rzeczywistości?

Może to widok wschodu słońca za oknem, kiedy właśnie jedziesz do pracy…?

Śmiech dzieciaków grających w piłkę na szkolnym podwórku…?

A może samodzielnie stworzona dekoracja do własnego mieszkania…?

Piękno czai się tuż za rogiem – odkryj je, uwiecznij i podziel się nim z całym światem! W każdym miesiącu zadajemy Ci określony temat, który pozwoli wyrazić Ci swój zachwyt nad otaczającym światem w bardzo szeroki i różnorodny sposób. Pozostaje Ci tylko zrobić zdjęcie (a nawet kilka) i wrzucić je na swój profil na Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #catchthemomentpl oraz #WeAreTheAnswear.

Co miesiąc jury złożone z profesjonalnych fotografów wybierze i nagrodzi najciekawsze zdjęcia. A masz o co walczyć – nasze nagrody zmieniają się jak w kalejdoskopie, zaskakują, ale i sprawiają niesamowitą radość.

catchthemoment answear

Styl skandynawski – na czym polega i jak wprowadzić go do swojej szafy >>>

3 najmodniejsze printy na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Denim Nostalgia – dyskretny urok denimu w nowej wiosennej kolekcji ANSWEAR >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.