Przeczytasz w 3 min 26 lut 2019

Celebrate Yourself

tekst: Justyna M.
celebrate yourself
Przeczytasz w 3 min

Zbliżające się Dzień Kobiet, a chwilę po nim Dzień Mężczyzn to doskonała okazja, aby podkreślić to, kim jesteś, jaki jest Twój styl i modowe wybory. Bądź sobą i pamiętaj o swojej wyjątkowości – Celebrate Yourself!

celebrate yourself

Nieważne, ile masz lat, jaką masz sylwetkę, kolor skóry, orientację – najważniejsze to nie dać się zaszufladkować, zaakceptować siebie, swoje wybory i na każdym kroku pamiętać o własnej niepowtarzalności. Na świecie bowiem nie ma identycznej osoby jak Ty. Nadchodzący Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn możesz więc po prostu uznać za swoje święto. Tego dnia poczuj się wyjątkowo i myśl o sobie w samych pozytywach – o swoich zaletach, charakterze, stylu i sile.

dzień kobiet

W czym tkwi istota kobiecości?

Niektórzy kobiecość pojmują dość tradycyjnie i utożsamiają ją z byciem delikatną, wrażliwą i elegancką. Czasy się jednak zmieniają, tak samo i hasło kobiecość trzeba definiować na nowo. W przeszłości kobiety były zmuszone, by nosić tylko określone fasony – modyfikujący sylwetkę gorset i sięgająca przynajmniej do kostek spódnica były wręcz koniecznością. Dziś nikt nie wymaga od Ciebie, byś przez cały czas nosiła sukienki i wybierała wysokie obcasy – choć możesz tak robić, jeśli tylko masz na to ochotę. Jednego dnia możesz wybrać romantyczne falbanki i szpilki, kiedy indziej wskoczyć w jeansy i sneakersy. I to jest właśnie cudowne! Możesz być kim chcesz, kreować swój styl na tysiąc sposobów i dowolnie eksperymentować ze swoim wyglądem, za każdym razem będąc, po prostu, sobą.

celebrate yourself answear

Kto jest prawdziwym mężczyzną?

Jak wygląda prawdziwy mężczyzna? Jedni stwierdzą, ze koniecznie musi mieć brodę i tatuaże. Inni zauważą, że musi być silny i wytrzymały. Dla kolejnej grupy prawdziwy mężczyzna będzie zadbany, szarmancki i zawsze elegancki. Ile ludzi – tyle definicji męskości. Pamiętaj jednak, że nie musisz się wpisywać w określone ramy, zajmować tylko określonymi dziedzinami i wybierać tylko kilka typowo „męskich” kolorów, aby ktoś uznał Cię za prawdziwego mężczyznę. Przecież i tak nim jesteś, a to, co nosisz, jak wyglądasz i jak się zachowujesz, to wyłącznie Twoja sprawa. Nikt nie może zabraniać Ci interesowania się modą. I z drugiej strony – jeśli cenisz komfort, nie znasz się na ubraniach i wybierasz pierwsze lepsze rzeczy z szafy, nikt nie powinien na siłę ingerować w Twoją garderobę. Noszenie różowego jest cool, tak samo jak podartych jeansów, dresowych bluz czy garniturów premium. Twój styl, Twoje decyzje i Twój wybór!

celebrate yourself

Zobacz produkty >>>

celebrate yourself answear

 

Przeczytaj inne artykuły