Czas na lato z Medicine!

Justyna M.
|
17 maja 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Medicine prezentuje najnowsze propozycje na zbliżające się lato –  kolekcja to zbliżenie na artystyczne, rzeźbiarskie formy i struktury, które są związane z naturą oraz jej zachwycającą materią. 

Medicine przedstawia letni lookbook

Malowniczość przyrody i jej bogaty w kolory i doznania świat sprawiają, że chcemy czerpać ze słonecznego lata pełnymi garściami. Woda, wiatr, piasek pod stopami dają wytchnienie i otwierają na pozytywne emocje. Letni lookbook marki Medicine zachęca nie tylko do podróżowania i poszukiwania siebie, ale również do wyrażania własnego „ja” w nowy, kreatywny sposób. Stylizacje na nowy sezon oddają naszą wrażliwość, wolność i emocje. Zachęcają do bycia sobą niezależnie od miejsca, by chłonąć naturę i jej bogactwo całym sobą.Włoskie opowieści

Włochy  są jedną z popularniejszych włoskich destynacji, dlatego nie dziwi, że właśnie tam powstała sesja do lookbooku Medicine. Zdjęcia wykonane przez utalentowanego fotografa, Bartka Wieczorka powstały w malowniczym miasteczku Bari we Włoszech. Tematem przewodnim stał się kamień, a w szczególności sztuka i architektura tworzona przy jego pomocy. Dlatego też scenografię  zdominowały skały oraz inne elementy występujące naturalnie w przyrodzie, jak muszle czy drewno.

Inspiracją i punktem wyjścia do letniego lookbooka była tzw. sztuka ziemi (land art). Integralną częścią sesji zdjęciowej stały się kamienne formy, elementy natury oraz struktury tworzące rodzaj artystycznych konstrukcji i kompozycji w zastanej przestrzeni. Patrząc na zdjęcia, mamy wrażenie spokoju i harmonii, medytacyjnego oddechu.

Karolina Stawska, Art Director Medicine