Przeczytasz w 3 min 10 cze 2024

Daj się ponieść festiwalowej modzie z kolekcją We Are One Sound

tekst: Sara
Przeczytasz w 3 min

Czas letnich festiwali to doskonały moment na eksperymentowanie z własnym stylem. Marka Answear.LAB, w kolekcji We Are One Sound, pokazuje, że każda kobieta może na własny sposób interpretować letnią modę, wyrażając przy tym swoją osobowość w duchu zgody i zrozumienia dla innych. – W festiwalowej kolekcji chciałyśmy opowiedzieć o dialogu, pomiędzy pokoleniami kobiet – mówi Sylwia Jaskulska, główna projektantka marki.

Muzyka na żywo, czas spędzony z bliskimi, dobra zabawa i swoboda – letnie festiwale są sposobem na odpoczynek, ale też okazją do wspólnego doświadczania emocji i różnych przeżyć. Moda jest w tym wszystkim ważnym elementem, który pozwala nam wyrażać siebie. Takie stylizacje marka Answear.LAB zawarła w festiwalowej kolekcji We Are One Sound. Odkryj te wyjątkowe, letnie propozycje.

Surowy Dziki Zachód i bezkresny ocean

Inspiracją do powstania kolekcji We Are One Sound jest surowa, spektakularna przestrzeń Dzikiego Zachodu oraz dwoistości oceanu w postaci jego nieokiełznanej energii i wszechogarniającego spokoju. Klimat tego niezwykłego połączenia przedstawiono na sesji zdjęciowej, która zrealizowana została na Teneryfie.

Elementy westernowe i w przeważającej części skórzane, takie jak koszule, krótkie ramoneski, frędzle oraz kowbojskie kapelusze, zestawione są z morskimi inspiracjami – motywami muszli, sieci rybackich, falban czy metalicznych kolorów i barw w odcieniach złota, srebra i błękitu. Pozorną surowość Dzikiego Zachodu i jednostajność niekończącej się przestrzeni oceanu, przełamują elementy tropikalnego safari w postaci intensywnych nadruków florystycznych.

– Symboliczne przeploty i sznurowania obrazują więzi i relacje, a kontrastowe zestawienia stylizacji potwierdzają, że skrajności świetnie się uzupełniają. Ta kolekcja to taki głęboki oddech zadumy nad wolnością, gdy patrzymy na horyzont i nad relacjami,  w których wiele potrafi nas dzielić, ale z których tak wiele możemy czerpać – podkreśla Sylwia Jaskulska.

W rytmie festiwalowej mody

Zarówno muzyka, jak i moda, łączą pokolenia, zacierając pozornie trudne do pokonania różnice. Kolekcja We Are One Sound daje kobietom wolność do autoekspresji i eksperymentowania ze stylem. Znajdziemy w niej koszulowe sukienki, kreacje wykonane z siateczki, koszule z długimi frędzlami, czy długie spódnice. Elementy modułowej garderoby, takie jak wielofunkcyjne chusty czy koszule drop z możliwością przekształcenia, podkreślają wszechstronność kolekcji.

Letni, festiwalowy klimat oddają także materiały użyte w kolekcji We Are One Sound. Wśród nich znajdziemy m.in. przezroczystości, które są mocnym trendem tego sezonu, a także lekkie, zwiewne tkaniny – naturalna bawełna, modal i wiskoza. Większość ubrań uszyto w Polsce, a skórzane elementy posiadają certyfikat “Leather Working Group”, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

W kolekcji nie mogło zabraknąć stylowych butów: od ażurowych sandałów, przez krótkie kowbojki, po mule. Dopełnieniem festiwalowych stylizacji jest ręcznie robiona  biżuteria, wykonana  z naturalnych kamieni szlachetnych, takich jak różowy turmalin, czarny hematyt, złoty piryt, biały koral i zielony amazonit. Każdy z tych kamieni odzwierciedla różnorodność energii niezbędnej do życia.

Odkryj kolekcję We Are One Sound

– Nadajemy rytm, do którego każda kobieta indywidualnie dobierze dźwięki – mówi Agnieszka Pruchnik, brand director Answear.LAB. – Naszą kolekcją celebrujemy muzykę i jej moc łączenia ludzi. Odzwierciedlamy także relacje oparte na zrozumieniu i szacunku, budowane przez otwarty, międzypokoleniowy dialog – podsumowuje.

Przeczytaj inne artykuły

stopka