Przeczytasz w 3 min 25 mar 2021

Dobiegnij do mety z Under Armour

tekst: Barbara R.
buty do biegania under armour
Przeczytasz w 3 min

Gotowi do biegu? Zrób to szybciej, bardziej wydajnie i z optymalną energią – wszystko to za sprawą butów do biagania Under Armour. Sprawdź, jakie nowości przygotowała dla Ciebie marka!


Zobacz ofertę Under Armour

Under Armour – sport na najwyższym poziomie

Amerykańska marka sportowa ma spore doświadczenie w branży, dlatego nie dziwi jej popularnosć. Ubrania i akcesoria Under Armour są cenione i wybierane przez sportowców z różnych dziedzin. Wytrzymałość, jakość i najlepsza technologia umożliwiają pobijać coraz nowsze rekordy – także w świecie biegów. Nieważne, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym biegaczem, ćwiczysz szybkie sprinty, czy wymagające maratony – w ofercie butów sportowych znajdziesz coś dla siebie. W tym sezonie marka proponuje modele lekkie i szybkie, zachwycające kolorami i formą. Na uwagę zasługują buty do biegania z rodziny HOVR. Model HOVR Phantom niczym prawdziwy trener, połączy Cię z aplikacją MAPMYRUN™, lekki i oddychający HOVR Sonic zapewni płynny bieg, a HOVR Guardian dzięki wyjątkowej stabilności skieruje Twoje ciało na właściwy tor. 

Czym charakteryzują się buty do biegania Under Armour?

Technologia i świetny design – tego z pewnością nie można odmówić butom sportowym Under Armour. Z każdym sezonem marka ulepsza dotychczasowe modele i tworzy nowe, tak, aby pomóc Ci osiągać coraz lepsze wyniki. Na co możemy liczyć, przegladając najnowszą kolekcję?

– Wbudowany system MAPMYRUN™ pomaga śledzić i analizować dane dotyczące biegu – teraz możesz na bieżąco kontrolować swoje wyniki i modyfikować treningi, tak, aby osiągać coraz lepsze wyniki.

-Technologia HOVR w podeszwie eliminuje nieprzyjemne uczucie uderzenia o podłoże przy każdym kroku, tym samym poprawiając komfort biegania i dbając o Twoje stawy.

-Innowacyjna technologia UA SpeedForm® minimalizuje rozchodzenie się buta podczas biegu.

-Nowatorska podeszwa  wykonana z pianki EVA zapewnia lekkość, amortyzację i giętkość.

-Technologia Charged Cushioning gwarantuje idealną stabilizację oraz pewność treningu. Wszystko to jest możliwe dzięki podeszwie wykonanej z przyczepnej gumy. Ta zaawansowana technologia pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją w energię odbicia. Zwiększa elastyczność ruchu i komfort podczas biegu.

Buty do biegania Under Armour dla kobiet

Buty do biegania Under Armour dla mężczyzn

Przeczytaj inne artykuły