Przeczytasz w 2 min 24 cze 2021

Doskonała jakość, przyczepność i design – kolekcja EVDNT UltimateWaffle prosto od Vans

tekst: Izabela C.
kolekcja vans
Przeczytasz w 2 min

Vans nie przestaje nas zaskakiwać. Przed Tobą najbardziej innowacyjne rozwiązanie, jakie do tej pory stworzyła marka – kolekcja EVDNT UltimateWaffle. Sprawdź, na czym polega jej fenomen!

Choć historia Vans łączy się ze skateboardingiem, marka wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, aby tworzyć buty dla fanów komfortu, którzy będą je nosić po prostu na co dzień. Wraz z kolekcją EVDNT UltimateWaffle brand wspiął się na kolejne wyżyny doskonałego stylu i funkcjonalności, nie rezygnując ze znakomitego designu. Te buty są naprawdę niezwykłe, a to za sprawą kilku elementów.Czym zaskoczy Cię kolekcja EVDNT UltimateWaffle?

Doskonała jakość, przyczepność i komfort – tak w 3 słowach można opisać najnowsze propozycje Vans. Modele z linii EVDNT UltimateWaffle wyróżniają się unikalną kostrukcją. Półprzezroczysta podeszwa zewnętrzna, która łączy wbudowaną wkładkę UltraCush™ z wewnętrzną podpórką stabilizującą,  nie tylko intrygująco się prezentuje – dzięki niej możesz liczyć na lepszą wystrzymałość i amortyzację. Wewnętrzna konstrukcja LuxLiner™ gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, zapewniając większe wsparcie i komfort noszenia przez cały dzień. Wreszcie, elegancja cholewka została wyposażona w oddychającą dzianinową siateczkę, skórzane wstawki i gumowe akcenty, aby zagwarantować Ci odpowiednie i funkcjonalne dopasowanie.

Vans zaprasza Cię do świata SpongeBoba Kanciastoportego! >>>

Nostalgiczna podróż do lat 90. z nową kolekcją Vans  >>>

Vans Old Skool – bo klasyka nigdy się nie nudzi! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły