Przeczytasz w 3 min 12 sie 2021

Dua Lipa nosi sneakersy Mayze od Pumy. Podążysz jej śladem?

tekst: Justyna M.
dua lipa mayze
Przeczytasz w 3 min

Podkręć swój styl z Mayze! Ten model sneakersów stworzony przez sportową markę Puma jest jednym z najpopularniejszych w tym sezonie. Przekonaj się, za co pokochała go Dua Lipa!

 

Puma od lat tworzy wyróżniające się, pełne komfortu sneakersy. W tym sezonie triumfy święcy model Mayze, w którego designie można dopatrzyć sie ulicznych inspiracji – choćby ultramodnej wysokiej podeszwy i warstwowych elementów. Buty Mayze stworzono z myślą o hype girls i maniakach trendów, którzy pragną się wyróżnić o każdej porze dnia i nocy. Mayze to sneakersy z charakterem. Ich wyjątkowość jest zasługą m.in. luksusowej skórzanej cholewki, eleganckich zamszowych nakładek czy kontrastwów kolorystycznych. Wspomniana już platforma jest nie tylko modnym elementem – świetnie kształtuje i wysmukla sylwetkę oraz czyni ten model jeszcze bardziej wielofunkcyjnym. Wszyscy będą Ci go zazdrościć!Dua Lipa ambasadorką Mayze

Krocz przed siebie w sneakersach Mayze w rytm dźwięków płynących z płyty Future Nostalgia! Ambasadorką modelu jest bowiem brytyjska gwiazda – Dua Lipa. 25-latka wielokrotnie udowodniła, że na trendach zna się równie dobrze, jak i na muzyce. Na zdjęciach autorstwa Mario Sorrentiego artystka pojawia się w odważnych stylizacjach, pewnych siebie pozach i koncertowej scenerii.

Mayze jest idealnie dopasowany, dzięki czemu sprawdza się zarówno na scenie, jak i poza nią. Jego stonowana kolorystyka i design sprawiają, że mogę połączyć go z dowolną stylizacją.

Na koniec warto dodać, że sneakersy Puma Mayze pojawiły się w kampanii marki She Moves Us, która wspiera różnorodność, jak również ideę siostrzeństwa wśród dziewczyn na całym świecie i zachęca je do okazywania sobie wzajemnego wsparcia. Do grona jej ambasadorek należą m.in. Karolina Gilon, Joanna Jędrzejczyk i Carla Fernandes.

 

Przeczytaj inne artykuły