emu

EMU Australia. Co nowego? Jaki rozmiar wybrać?

Joanna B. - ANSWEAR.com
|
26 listopada 2015
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

Co roku, kiedy robi się zimniej, na nowo rozpoczyna się spór między zwolenniczkami i przeciwniczkami butów EMU Australia. Zwolenniczki powtarzają, że nie ma cieplejszych i wygodniejszych butów na mroźną zimę, podczas gdy przeciwniczki narzekają na mało kobiece fasony. Pogodzenie tych dwóch obozów do tej pory wydawało się niemożliwe, jednak marka EMU Australia chyba znalazła na to sposób.

BOGATSZA OFERTA, SMUKLEJSZE FASONY

Od niedawna w ofercie EMU oprócz sztandarowych modeli z kożucha pojawiają się również bardziej klasyczne kozaki, botki czy szyblety, a nawet buty sportowe. Najpopularniejsze modele, znane i uwielbiane od lat, również przeszły mały lifting i ich fason zdecydowanie się wysmuklił. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługują modele wodoodporne, np. Paterson, które posiadają specjalną membranę, chroniącą je przed przeciekaniem (poniżej możecie szczegółowo zobaczyć, jak są wykonane). W nich polska zima, topniejący śnieg czy deszcz już nie będą Wam straszne!

Emu Australia - ANSWEAR.comBudowa Emu Waterproof

NOWA ANTYPOŚLIZGOWA PODESZWA

Nowością jest wprowadzenie nowej, antypoślizgowej podeszwy, zaprojektowanej i wykonanej specjalnie dla EMU Australia. Nacięcia w kształcie fal mają na celu odprowadzenie wody na boki , dzięki nim podeszwa ma większą przyczepność. Marka niedawno zmieniło logo, więc aktualne oznaczenie na podeszwie i pięcie różni się od wcześniejszego. Jednak kolekcja z “literkową” podeszwą i poprzednim logo nadal jest dostępna. Obie linie są równoprawnymi i oryginalnymi produktami marki EMU Australia.
nowe logo EMU Australia

Nowa pdoeszwa EMU Australia - answear.comNajnowsza podeszwa / kolekcja EMU ORIGINALS

 
JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?

Dostajemy od Was wiele pytań dotyczących wyboru odpowiedniego rozmiaru butów EMU. Często piszecie, że spotkałyście się z opinią, że należy wybierać buty EMU o rozmiar mniejsze, bo z czasem i tak się rozbiją. Dementujemy! Owszem, kilka lat temu istniały tańsze linie Emu Wool i Ukala, które miały w środku wyściółkę wełnianą (a nie skórę z futrem), która z czasem rzeczywiście ubijała się, tak, że buty stawały się za duże. Kilka sezonów temu marka EMU Australia zrezygnowała z tych linii i teraz wszystkie modele są projektowane tak, by przez cały czas użytkowania pasowały idealnie. Gruba wełna w środku, smuklejszy fason oraz wzmocnione zapiętki i czubki, sprawiają, że buty lepiej przylegają do stopy. Tak więc jeśli zastanawiacie się, jaki rozmiar wybrać, zdecydowanie radzimy kupować buty w swoim standardowym rozmiarze. Ostrzegamy, że noszenie za małych butów może doprowadzić nawet do pęknięcia skóry.
Jeśli macie w swoich szafach EMU, to na pewno nie trzeba Was do nich przekonywać – kto raz miał je na nogach, nie będzie chciał ich już zdjąć. A jeśli do tej pory raczej omijałyście tę markę z daleka, to polecamy przyjrzeć się nowej kolekcji. Może zmienicie zdanie?

Emu Australia - ANSWEAR.com
Emu Australia - ANSWEAR.com
Emu Australia - ANSWEAR.com
Emu Australia - ANSWEAR.com
Emu Australia - ANSWEAR.com

Emu Australia - ANSWEAR.comZobacz kolekcję EMU Australia >>

EMU australia - ANSWEAR.com
Emu Australia - ANSWEAR.com

Emu Australia - ANSWEAR.com

Emu Australia - ANSWEAR.com

Zobacz kolekcję EMU Australia >>