jak czyścić emu

Emu i Ugg – jak czyścić i dbać o kultowe śniegowce?

Justyna M. - 07/12/18

Emy, eskimoski, śniegowce… Buty z Australii stały się już kultowe. Sprawdź, na czym polega ich fenomem!

Oryginalne buty Emu i Ugg  są znane na całym świecie. Kochają je gwiazdy, choćby Paris Hilton czy Sienna Miller, a wiele kobiet nie wyobraża sobie bez nich zimy. Istotnie, choć nie grzeszą urodą, śniegowce topowych australijskich marek są niezwykle ciepłe, miękkie i przede wszystkim wygodne. A wszystko to zawdzięczają starannie dobranym materiałom i wysokiej jakości wykonania.

jak czyścić emu jak czyścić emu śniegowce

Zobacz, jak dbać o Emu i Ugg:

Buy Emu i Ugg – co je wyróżnia?

Oryginalne Emu i Ugg są wykonane z wełny merynosów – gatunku owiec, które żyją tylko w Australii. To właśnie dzięki merino, która jest gruba, a jednocześnie miękka, buty są nieprzemakalne, a przy okazji bardzo komfortowe dla naszych stóp. Co ciekawe, choć wiele z nas kojarzy je z typowo zimowym obuwiem, mogą być noszone przez cały rok. Wystarczy tylko przypomnieć, że w latach 70. Były popularne wśród australijskich surferów.

1.Buty, Ugg 2.Buty, Emu Australia 3.Buty, Ugg 4.Buty, Emu Australia

Fason kultowych śniegowców jest wyjątkowo prosty. W założeniu kolorystyka, jak i krój miała nawiązywać do naturalnego krajobrazu Australii. Niemniej, eskimoski zdają się podążać za trendami. Buty Emu i Ugg występują w wielu kolorach, pojawiają się różne wysokości cholewki, jak i dodatkowe ozdobne detale: metalowe guziki, futerko, kokardki, tłoczenia czy cekiny.

1.Buty, Ugg 2.Buty, Ugg 3.Buty, Emu Australia 4.Buty, Emu Australia

Jak czyścić emu?

jak czyścić emu

Buty Emu i Ugg, choć przyjemne w noszeniu, mogą sprawiać trochę kłopotu podczas usuwania plam. Podstawowa zasada pielęgnacji brzmi: nigdy nie wkładaj eskimosków do pralki! Jeśli chcesz wiedzieć, jak to może się skończyć, koniecznie zobacz video z Asią. Zamszowe powierzchnie Emu i Ugg najlepiej czyścić szczoteczką do tego typu skór. W usuwaniu zabrudzeń pomogą Ci markowe preparaty i impregnaty przeznaczone do tego typu butów. Nie zapomnij też, aby po całodziennym noszeniu wkładać do śniegowców tekturowe prawidła. Pomoże to w zachowaniu ich kształtu, a Ty będziesz mogła się cieszyć swoimi ulubionymi butami dłużej!

1.Buty, Ugg 2.Buty, Ugg 3.Buty, Emu Australia 4.Zestaw do pielęgnacji obuwia, Emu Australia

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Party Animal – jak okiełznać zwierzęcy print? >>>

Zobacz też śniegowce męskie >>>

Wybieramy modne i ciepłe sneakersy na zimę >>>

Jak zostać miejskim nomadem? Oto Twój stylowy niezbędnik >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear