Przeczytasz w 2 min 24 maj 2022

Festiwalowy look prosto od Wrangler

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Festiwalowy sezon rusza za 3…2…1! To dobry moment, aby przygotować swoje outfity, w których spędzisz długie gorące wieczory pod letnim niebem, tańcząc, śpiewając i bawiąc się ze znajomymi. Co się teraz nosi? Bez względu na chwilowe trendy, Wrangler podpowiada: klasykę. 

Denim – król letnich festiwali

Niepokorny, buntowniczy, symbol młodości i zacierania granic – taki kiedyś był denim, choć pomimo upływu lat nic nie stracił ze swojego charakteru. Nosimy go na co dzień i od święta, do pracy i na… muzyczne festiwale. Właśnie tak! Dobrze skrojona para jeansów w klasycznym odcieniu indygo lub postrzępione szorty z wyższym stanem mogą stać się podstawą Twojej festiwalowej stylówki. W myśl zasady, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, dobierz do tego T-shirt, biały lub z nadrukiem ulubionego zespołu i mocne buty – idealne do szalonego tańca pod sceną. Całość uzupełnij denimową kataną. Więcej inspiracji możesz zaczerpnąć z festiwalowych propozycji przygotowanych przez Wrangler.

Świętując 75. urodziny marki

Festiwalowa kolekcja to tylko jedna z licznych kapsuł denimowego giganta przygotowana w tym sezonie. W ten sposób marka pragnie celebrować swoje 75. urodziny. Zakorzeniony w jeansowej tradycji, lecz zawsze wybiegający w przyszłość, Wrangler nieustannie inspiruje i wyznacza nowe kierunki od 1947 r. Poszczególne kolekcje na piedestał wynoszą wszystkie atuty marki: autentyczny denim, który wytrzymuje próbę czasu, innowacyjne spojrzenie oraz dbałość o zrównoważony rozwój.Przeczytaj inne artykuły