Hardcore Denim – zobacz, czym zaskoczy Cię G-Star RAW w nadchodzącym sezonie

Izabela C.
|
18 września 2020
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

W sezonie jesień-zima 2020 kultowa marka G-Star RAW proponuje nową kolekcję wpisującą się we współczesne, pełne wyzwań czasy. Hardcore Denim odwołuje się do historii brandu, podkreślając jego pionierską i innowacyjną naturę. Zobacz wszystkie elementy kolekcji zaprojektowane aż po najdrobniejsze detale!

Jesienią i zimą 2020 G-Star RAW proponuje Ci kolekcję sięgającą początków brandu, wykorzystując sprawdzone konstrukcje i tajniki designu, których używa od 1989 r. Hardcore Denim na nowo definiuje pojęcie surowości tkaniny, czerpie z wojskowych uniformów i elementów strojów motocyklowych oraz myśliwskich tworząc coś zupełnie nowego – propozycje, które w swoim zuniformizowaniu wyrażają raczej bunt niż konformizm. Każdy denimowy element nowej kolekcji doda Ci pewności siebie.  Produkty G-Star RAW możesz nosić na swój własny sposób, eksperymentować i tworzyć coraz bardziej nowoczesne i warstwowe stylizacje.

Zobacz nowości G-Star RAW

Nowości G-Star RAW

Będąc innowacyjną, marka w nowym sezonie wprowadza trzy nowe denimowe modele. Jeansy C-Staq są dedykowany kobietom, fanki brandu docenią charakterystyczne kieszenie oraz nowy fason boyfriend, który gwarantuje swobodę ruchów, a także pozwala nosić spodnie na różne sposoby. Męskie jeansy Scutar 3D są zmodyfikowaną wersją popularnych G-Star Citishield Jeans. Zainspirowany spodniami motocyklistów, nowy model wyróżnia się charakterystycznych krojem, zwłaszcza w rejonie kolan.

Innowacyjność w nowym sezonie

G-Star RAW od dawna udowadnia, że odpowiedzialna, zrównoważona moda to przyszłość. W nadchodzącym sezonie brand wprowadza kolejne bezpieczne dla środowiska innowacje. Są to przede wszystkim kolejne modele jeansów, które w 100% nadają się do recyklingu. Do produkcji spodni uszytych z certyfikowanej, organicznej bawełny, używana jest wyłącznie energia odnawialna, a  w całym procesie nie stosuje się żadnych szkodliwych chemikaliów, nie marnuje się również ani jedna kropla wody. Kolejną nowością jest linia T-shirtów dla kobiet, które również nadają się do ponownego przetworzenia. Wykonane z organicznej bawełny, są produkowane bez użycia chemikaliów oraz nadmiernej ilości wody. W tym sezonie G-Star RAW zaskakuje kolejną innowacją – nową denimową tkaniną. Po raz pierwszy odpady wytworzone podczas procesu farbowania są przeznaczane na rolniczy nawóz. Tkanina Iken Superstretch O składa się w 97% z organicznej bawełny oraz w 3% z rozciągliwego włókna ROICA ™  EF, dzięki czemu spodnie nie odkształcają się w trakcie noszenia.

Po raz pierwsze w Polsce! Wyjątkowe produkty Spanx, które podkreślą Twoją sylwetkę >>>

Te sportowe buty założysz do każdej sukienki! >>>

Powrót do szkoły z Gap – premiera kultowej amerykańskiej marki >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów