hugo nowości

How Do You HUGO? Nowa odsłona kultowej marki

Justyna M.
|
06 kwietnia 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

HUGO inspiruje do życia na własnych warunkach! Zobacz, jak prezentuje się popularna marka w nowej odsłonie.

Dziś bardziej, niż kiedykolwiek, ważne jest, aby iść własną drogą. Rozumie to marka HUGO, która wiosną prezentuje swoją odświeżoną, nową odsłonę – zupełnie odmienną, z jaką do tej pory kojarzył nam się ten brand. Teraz HUGO przemawia głosem młodych, nowoczesnych i nieszablonowych ludzi, którzy kreują swoje życie na własnych warunkach.HUGO na własnych warunkach

Czy jesteś gotowa nosić HUGO po swojemu? W ramach odświeżenia marki, HUGO prezentuje teraz uderzający nowy wygląd – dokonał tego pierwszy raz od ostatniego liftingu logo na początku lat 90-tych. Nowe logo zachowuje kultową czerwień HUGO w połączeniu z bielą i czernią, zapewniając bardziej wyrazistą tożsamość marki, która celebruje indywidualność, innowacyjność i młodzieńczego ducha.

Nieszablonowe postaci ze świata HUGO

Modelki, raperzy, tiktokerzy… Inicjując kampanię #HowDoYouHugo, marka postawiła na młode pokolenie influencerów, którzy idealnie odzwierciedlają jej wartości i kierunek, którym chce podążać. Wśród gwiazd HUGO znalazła się m.in. Adut Akech, 22-letnia topmodelka z Południowego Sudanu, która szturmem podbiła branżę, a po swoim pierwszy sezonie na wybiegu została okrzyknięta “Modelką Roku”. Big Matthew jest pochodzącym z Korei Południowej raperem, tekściarzem i producentem muzycznym, którzy żyje i tworzy dla swoich fanów. Okrzyknięta ikoną nastolatek, Maddie Ziegler została odkryta w wieku 8 lat, kiedy wystąpiła w show “Dance Mom”. Jej wyraziste ruchy na zawsze zostały utrwalone w teledyskach Sia “Chandelier” oraz “Elastic Heart”. Z kolei SAINt JHN to amerykański raper, autor tekstów i producent muzyczny. Najbardziej znany jest z głębokich remiksów swojego przeboju Roses, który dotarł do pierwszej piątki na US Billboard Hot 100 i znalazł się na szczycie list przebojów w Australii, Holandii, Irlandii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia z udziałem influencerów wykonał uznany fotograf mody Mikael Jansson, a kampania wynikła z polączenia mody, tańca i muzyki oszałamia wizualnie i dźwiękowo.