Przeczytasz w 2 min 03 lut 2016

KENDALL, JUSTIN, KENDRICK I INNE GWIAZDY W NOWEJ KAMPANI CALVIN KLEIN

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Kendall Justin

Zobacz zdjęcia promujące nową kolekcję marki na sezon wiosna/lato 2016!

[one-half-first]Zdjęcia marki Calvin Klein, promujące kolekcję na wiosnę/lato 2016, nie zaskakują  już erotycznymi akcentami, zmysłowymi pozami czy seksownymi ujęciami. Zaskakują za to plejadą gwiazd zaangażowana do tego przedsięwzięcia. Ciekawym posunięciem jest również, zastosowana po raz pierwszy przez markę, prezentacja wszystkich linii Calvin Klein (Collection, Jeans, Platinum, Underwear) w jednej kampanii i efektowne połączenie różnych jej elementów na zdjęciach promocyjnych.

Nowością wprowadzoną przez fotografa i reżysera Tyrone Lebona jest również zaproszenie do współpracy przy projekcie takich fotografów jak Harley Weir, Jamie Hawkesworth, Tobin Yelland czy David Sims, co dało eklektyczny, imponujący efekt końcowy całej kampanii.[/one-half-first]

[one-half]Zdjęcia do nowej kampanii zdobią spersonalizowane hasła “I ___ in #mycalvins”. Na każdej fotografii można więc przeczytać inne zdanie informujące o tym, co dana gwiazda lubi robić w produktach marki Calvin Klein. Swoje upodobania zdradzają m.in. Justin Bieber i Kendall Jenner, FKA twigs, Kendrick Lamar, Saskię de Brauw czy Abbey Lee Kershaw. A to tylko część gwiazdorskiej śmietanki! Mamy tutaj prawdziwie zróżnicowane osobowości – od raperów, takich jak Fetty Wap i Joey Bada$$, po aktorkę Klarę Kristin czy modelkę i aktywistkę Adwoa Aboah, zaangażowano nawet osoby z ulicznego castingu.

> zobacz produkty marki Calvin Klein Underwear

> zobacz produkty marki Calvin Klein Jeans[/one-half]

Lamar Tatum Calvin Klein Underwear

Kristin Bada$$

Park Kershaw Calvin Klein

Bieber F Ka

Petra Wap Calvin

Brauw Abroah Calvin Klein

FKA twigs Jenner Calvin Klein Underwear

> zobacz poprzednią kampanię z Justinem Bieberem i Larą Stone

Przeczytaj inne artykuły