kolekcja black sabbath

Kolekcja Dr. Martens x Black Sabbath – idealna nie tylko dla fanów cięższego brzmienia!

Barbara R.
|
08 października 2020
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Kultowa marka butów podejmuje współpracę z ojcami chrzestnymi rocka. Pierwsza kolekcja DR. Martens i Black Sabbath jest hołdem złożonym zespołowi i jego albumowi “Paranoid”, od którego premiery mija właście 50 lat. Limitowaną kolekcję znajdziesz u nas!

Tego zespołu fanom cięższych brzmień nie trzeba przedstawiać! Black sabbath świętował ostatnio 50. rocznicę premiery albumu “Paranoid”. Krążej otworzył im drzwi do światowej kariery i wyznaczył ścieżkę rozwoju metalu na kolejną dekadę. O rocznicy nie mógł zapomnieć Dr. Martens, który z tej okazji postanowił nawiązać niezwykłą współpracę.


Zobacz kolekcję na answear.com

Kolekcja Dr. Martens x Black Sabbath

Kultowa obuwnicza marka wypuściła właśnie serię glanów dekorowanych motywami nawiązującymi do albumu “Paranoid”. W kolekcji Dr. Martnes x Black Sabbath znajdziemy więc flagowe modele. Buty 1460 z wyższą cholewką zdobią motywy, które znalazły się na okładce płyty. Ciekawą propozycją są również półbuty 1461, na których znalazły się psychodeliczne grafiki przygotowane przez Keitha Macmillana.

BEFORE THERE WAS METAL, THERE WAS BLACK SABBATH

Subtelnie czy wyraziście? 3 pomysły na stylizację ze skórzaną spódnicą z kolekcji answear.LAB KRÓL >>>

Sportowe trendy na jesień 2020>>>

Płaszcz dla niskiej osoby – na co powinnaś zwrócić uwagę wybierając okrycie wierzchnie na jesień? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów