Letnie nowości prosto od Hugo!

Justyna M.
|
11 czerwca 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Soczyste limonkowe kolory, magnetyzujące printy, odwołania do yk2 – sprawdzamy letnie propozycje od marki Hugo.

Śmiałość, innowacyjność, funkcjonalność – nowości na lato 2022 balansują między przeszłością a przyszłością, wykorzystując sprawdzone wzorce i wciąż poszukując nowych.Letnie trendy w interpretacji Hugo

W letnich propozycjach nie brakuje najnowszych trendów, oczywiście, odpowiednio przetworzonych i dostosowanych do estetyki Hugo. Marka korzysta z możliwości świata cyfrowego, by tworzyć fantazyjne grafiki będące nowoczesną wersją nadruków typu “camouflage”. Lekkie wszechstronne garnitury są dowodem na wyrafinowaną finezyjność Hugo, która tworzy kolejne wersje swojego flagowego produkty, dodając do niego kolejne funkcjonalności. W tym sezonie nie brakuje również logomanii – tym razem w postaci brandowanej czerwonej taśmy, która, choć minimalistyczna, jest charakterna i rozpoznawalna z daleka.

Letnie kolory według Hugo

Paleta kolorów na lato 2022 koresponduje z głównymi motywami poszczególnych kolekcji. Mamy więc tutaj mnóstwo ciepłych tonów inspirowanych renesansowym malarstwem olejnym, wśród których wybija się pomarańczowy i lekko zgaszony róż. Uzupełniają je odcienie chłodniejsze, “futurystyczne”, odzwierciedlające nowoczesnych świat najnowszych technologii i nasz pęd ku rozwojowi: szarości, błękity i fiolety. Nie brakuje kolorów rozpoznawalnych dla marki, czyli bieli, czerni, granatowego, na których pojawia się czerwone logo Hugo.