Przeczytasz w 4 min 25 lut 2021

Medicine wita wiosnę klimatyczną kolekcją Botanical Stories!

tekst: Justyna M.
botanical story
Przeczytasz w 4 min

Wiosnę zaczynamy wcześniej wraz z Medicine i jej nową kolekcją. Daj się porwać niesamowitej opowieści o przyrodzie zawartej na kartach Botanical Stories i przekonaj się, że natura nigdy nie wychodzi z mody!

medicine nowa kolekcja

Wiosną powstajemy z zimowego marazmu i pragniemy być jeszcze bliżej natury. To ona wzbudza w nas radość, twórczo inspiruje, wreszcie, pozwala odnaleźć tak ważną w naszym życiu harmonię… Jej urokowi daliśmy się uwieść nie tylko my, ale również marka Medicine. Nowa kolekcja brandu  – Botanical Stories, odkrywa przed nami wszystkie tajemnice natury, a jednocześnie wyraża tęsknotę za podróżami i zmianą otoczenia, czego obecnie tak bardzo nam brakuje.

W sesji pojawia się również motyw zielnika / herbarium jako pamiętnika pozwalającego zatrzymać ulotne wspomnienia i wrażenia ukryte w naturze. Modele, którzy wzięli udział w sesji, wchodzą w rolę wnikliwych obserwatorów, badaczy przyrody, jej faktur, struktur i kolorów. Odnajdują wartość w byciu tu i teraz. Zachęcają do wrażliwości, odkrywania piękna we wszystkich, nawet najmniejszych obrazach natury.

Dyrektor Artystyczny, Karolina Stawska

Botanical Stories – wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowy sezon

Znając motywy powstania kolekcji, przyjrzyjmy się jej bliżej. Znajdziemy tu wszystkie elementy przydatne wiosną, pozwalające stworzyć kompletną stylizację. Na uwagę zasługują przede wszystkim sukienki, koszule i T-shirty skąpane w kolorach ziemi i florystycznych nadrukach. Wzornictwo z nutką tajemnicy i romantyzmu doda lekkości każdej stylizacji, a połączone  w total look stanie się zwiastunem wakacyjnych podróży: tych bliskich i całkiem dalekich

sweter medicine koszula medicine

 

Zwolennicy pragmatyzmu znajdą tu coś dla siebie – uniwersalne kolory zawarte w Botanical Stories pozwalają tworzyć outfity na różne okazje, także na co dzień. Wszystko jest możliwe dzięki lekkim płaszczom, denimowym kurtkom, wygodnym bluzom czy modnym w tym sezonie kamizelkom.

sukienka medicine

Historie ukryte w printach

Kolekcja nie byłaby tak wyrazista, gdyby nie obecne w niej wzory mocno związane z naturą. Printy wykorzystane w Botanical Stories stają się nowym sposobem na wyrażanie swojej indywidualności oraz przywiązania do świata przyrody. Tajemnicza roślinność wije się na sukienkach i koszulach, abstrakcyjne motywy pojawiają się na bluzach, a kraciaste elementy wprowadzają nieco powagi do tego wiosennego szaleństwa barw i deseni.

5 perełek answear.LAB, które warto zdobyć podczas zimowej wyprzedaży >>>

Modne torebki damskie na wiosnę 2021 >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły