Przeczytasz w 3 min 20 maj 2021

Najprostszy sposób, żeby powiedzieć “Dziękuję” – zegarki Timex na Dzień Matki

tekst: Justyna M.
zegarki timex
Przeczytasz w 3 min

Prezent na Dzień Matki może przy okazji być pełen symboliki i nawiązań do czasów dzieciństwa czy najpiękniejszych wspólnych wspomnień. Marka Timex przygotowała na tę okazję wyrafinowane propozycje. Zobacz, co ucieszy Twoją mamę!

Jak podziękować swojej mamie, za to, co dla Ciebie zrobiła i nadal robi? Oprócz prostych, a jakże głębokich słów “Dziękuję” i “Kocham Cię”, warto sprawić jej prezent, który w każdej minucie będzie jej przypominał o Twojej miłości i wdzięczności. Praktyczny i stylowy zegarek może być pełnym symboli podarunkiem – z okazji Dnia Matki marka Timex przygotowała specjalne modele o niepowtarzalnym designu. Za co chcesz docenić swoją mamę?


Zegarki Timex nie tylko na Dzień Matki

Moc wyobraźni

To mama była Twoją pierwszą towarzyszką zabaw. Za każdym razem wykazując się kreatywnością i poczuciem humoru, pokazywała Ci otaczający świat, jego piękno, barwy i nowe możliwości. To ona udowodniła Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych, namawiała do rozwijania pasji i sięgania do gwiazd. Jej kolorową duszę podkreśli zegarek przepełniony radością i pozytywną energią. Nowości Timex, inspirowane plażami Malibu zaskakują soczystymi letnimi kolorami, które zostały wplecione w klasyczną formę.

Siła i wsparcie

Przez wiele lat na głowie Twojej mamy piętrzyły się setki spraw, trosk i problemów. To ona zajmowała się domem, nieraz łącząc te obowiązki z pracą zawodową, a w trudnych chwilach zawsze potrafiła znaleźć czas i okazać wsparcie także Tobie. Matczyna siła i pośiwęcenie zasługuje na docenienie i niekończącą się wdzięczność. Trwały zegarek ze stali nierdzewnej, którego historię tworzyły przecież kobiety, będzie pięknym prezentem – symbolem odwagi, mocy i siły Twojej mamy.

Subtelność i piękno

Małe dzieci, zapytane często o to, kto jest najpięknięjszą kobietą na świecie, odpowiadają, że jest to ich własna mama. Delikatny, ultracienki zegarek Timex z kolekcji Transcendent podkreśli piękno węwnętrzne i zewntętrzne Twojej rodzicielki. Polerowane srebro i kryształy umieszczone na tarczy będą świetnym nawiązaniem do jej subtelności i delikatności, jaką obdarzała Cię każdego dnia Twojego dzieciństwa.

Masz wiosnę! Buty i akcesoria, dzięki którym rozkwitniesz w nowej stylówce >>>

Najciekawsze ubrania i akcesoria, które pokochają mali trendsetterzy >>>

Podążaj za marzeniami wraz z limitowaną kolekcją answear.LAB x Paulina Krupińska >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły