Przeczytasz w 2 min 11 sie 2020

Niezwykłe chwile w lipcu – zdjęcia nadesłane przez uczestników konkursu #Catch The Moment

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Kolejny miesiąc za nami! Co podczas wakacji zachwyciło uczestników konkursu #Catch The Moment? Zobacz najciekawsze migawki lipca!

Lipcowy etap konkursu #Catch The Moment dobiegł już końca. Wakacyjny czas mocno wpłynął na tematykę nadesłanych zdjęć – wśród kilkuset zgłoszeń dominowały migawki z letnich wyjazdów, zachwyty nad pięknem przyrody oraz drobne przyjemności i sportowe aktywności. Nasze profesjonalne jury, jak zwykle miało trudny orzech do zgryzienia, gdyż zdjęcia zaskakiwały kreatywnością i oryginalnością. Ostatecznie skuter Havana powędrował do @agatravel. Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/CC8weolHxqi/

Wyróżnione zdjęcia z Polski i Europy

Zachwyciły Cię konkursowe zdjęcia? Możesz spróbować swoich sił i wziąć udział w konkursie w kolejnym miesiącu – w sierpniu do wygrania jest voucher podróżniczy o wartości 5 tys. zł! Możesz wrzucać na swój profil na Instagramie tyle fotografii, ile tylko zechcesz – pamiętaj tylko, żeby oznaczyć je odpowiednimi hasztagami: #CatchTheMomentPL oraz #WeAreTheAnswear. Już nie możemy się doczekać, czym nas zachwycisz!


Krótka historia bikini >>>

Produkt tygodnia: okulary przeciwsłoneczne w najmodniejszych kształtach na lato 2020 >>>

Modne kostiumy kąpielowe na lato 2020 – zobacz, w czym pokazać się na plaży! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły