Przeczytasz w 3 min 30 sty 2021

Nowości od answear.LAB idealne na rozpoczęcie nowego sezonu

tekst: Zofia O.
nowości answear.lab
Przeczytasz w 3 min

Nowy rok, nowe porządki w szafie i nowe okazje do uzupełnienia swojej garderoby – przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd nowości od marki answear.LAB. Sprawdź, w czym możesz zaczekać na pierwsze wiosenne dni!

Początek roku, krótkie dni i atmosfera zawahania pomiędzy wyrazistą zimą a pierwszymi oznakami przedwiośnia, potrafią nam się dać we znaki. Być może dlatego większość czasu spędzamy w domowym zaciszu, stawiając na komfort, miękkość materiałów i praktyczne rozwiązania. Nowości od answear.LAB pozwolą Ci zatem celebrować chwile spędzone w 4 ścianach. W propozycjach marki znajdziesz ubrania idealne do pracy zdalnej, jak i popołudniowego chillu. Pojawiają się także elementy, w których bez problemu wybierzesz się na krótki spacer.


Odkryj nowości answear.LAB

Love the LAB – zakochaj się w nowościach na nowy sezon

Z jednej strony nie bardzo mamy ochotę i możliwości wychodzić na zewnątrz, z drugiej – w domu też chcemy modnie wyglądać, cieszyć się estetycznymi, ale i wygodnymi ubraniami. Na takie momenty answear.LAB proponuje nowoczesny casual: komfortowe dresowe komplety, bluzy i joggery urzekają nowoczesnym prostym krojem i pastelowymi barwami, podobnie jak swetry i kardigany o wdzięcznych retro fasonach. Jako uzupełnienie marka proponuje luźne koszule z kraciastym nadrukiem, które sprawdzą się w roli okrycia wierzchniego. Skórzane spodnie, spódnice i akcesoria są twistem w nowościach, dzięki którym możesz stworzyć stylizacje z charakterem. Marzysz o czymś bardziej eleganckim? Luźne białe koszule, spódnice w pastelową pepitkę i  zwiewne sukienki (których nie powstydziłaby się w swojej szafie żadna Francuzka) pozwolą Ci stworzyć wyrafinowane zestawy w stylu smart casual.

Przeczytaj inne artykuły