women's voices

Nowy termin Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com

Justyna M.
|
25 sierpnia 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, organizatorzy postanowili przełożyć festiwal.  Nowy termin Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com  to 9-10 października 2021 r. Bądźmy tam razem!

Organizatorzy Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com zdecydowali o zmianie terminu tego wyjątkowego wydarzenia – z uwagi na prognozowane załamanie pogody festiwal  zostanie przeniesiony do hali Łuczniczka w Bydgoszczy na 9-10 października 2021 r.  Uczesnitnicy festiwalu  mają na co czekać – pojawi się bowiem dodatkowa muzyczna nispodzianka. Szczegóły już wkrótce!

women's voices

Jeśli zastanawiasz sie, co stanie się z zakupionymi karnetami, nie masz powodu do obaw. Wszystkie zakupione bilety utrzymują ważność w nowym terminie. Osoby, które kupiły bilet, ale z różnych powodów nie będą mogły uczestniczyć w festiwalu w październiku, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem wybranej przy zakupie bileterii eBilet, Empik lub Goingapp do 30 września 2021 r.

Czym jest Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com?

Women’s Voices Bydgoszcz Festival to z jednej strony festiwal z najlepszą polską muzyką bez ograniczenia stylów, wykonywaną przez topowe żeńskie gwiazdy, a z drugiej strony impreza z przesłaniem, z misją i wiarą w zmiany na lepsze jutro. Hasłem tegorocznej, 3. edycji jest „Girl power/od nowa”. Podobnie, jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej. Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Natalia Przybysz, Shyness!, Hela Me Ry,  Zalia. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert „Women’s Voices Girl Power”, podczas którego będzie można usłyszeć m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.

Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały twórczynie, pisarki i aktywistki, a także strefa mody.

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A. i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz. Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com. Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon.