Przeczytasz w 2 min 24 cze 2022

Oh Yes I Can! Uwierz we własne możliwości

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Potrafisz, możesz i zrobisz to. Uwierz w siebie, swoje umiejętności, wiedzę i talenty. Wraz z marką Answear.LAB stanowczo i przewrotnie zawołaj “Oh Yes I Can”!

Ty też możesz!

A co dokładnie? Wszystko! Hasło “Oh Yes I Can”, które jednocześnie jest tytułem najnowszej kolekcji, nie odnosi się wyłącznie do nieprzebranych mocy i umiejętności. To tak naprawdę opowieść o nieustannym uwalnianiu się ze stereotypów, wychodzeniu poza schematy, opuszczaniu  świata, w którym zdania “nie wypada”, “nie można” i “nie powinno się” wydają się być na porządku dziennym. Zmieńmy ten stan rzeczy, uwierzmy w swoje możliwości, doceńmy wiedzę, jaką przez lata posiadłyśmy i nie bójmy się postawić kolejnego kroku – tym razem wyłącznie na własnych zasadach.

Postaw na siebie!

Tak naprawdę jedyne, czego Ci nie wypada robić, to właśnie nie słuchać siebie. To Ty najlepiej wiesz, czego tak naprawdę chcesz – teraz możesz spełnić swoje cele, swoje ambicje, swoje marzenia. Obawy i opinie innych zostaw daleko w tyle. Słynne zdanie “co ludzie powiedzą” niech raz na zawsze odejdzie do lamusa. Liczysz się tylko Ty! Stanowczo, od słów przejdź do czynów i krok po kroku realizuj swoje plany. Uwierz, naprawdę możesz wszystko!

Krzyknij Oh Yes I Can! i wyrusz ku spotkaniu z marzeniami.Przeczytaj inne artykuły