Przeczytasz w 3 min 04 cze 2018

OSA Osobista Stylistka x Answear, czyli nowy cykl stylowych porad

tekst: Justyna M.
osa osobista stylistka
Przeczytasz w 3 min

Z pewnością już o niej słyszałaś, być może czytałaś jej książkę czy byłaś na szkoleniu – Monika Jurczyk, czyli OSA Osobista Stylistka wkracza do ANSWEAR w nowym cyklu video „ABC Stylu”!

Osa Osobista Stylistka dla answear

Moniki Jurczyk, która od 2006 r. jest osobistą stylistką, nie trzeba nikomu przedstawiać. Jako pierwsza w Polsce personal shopperka – Osa Osobista Stylistka –  zainicjowała nowy sposób postrzegania stylu, świadomych zakupów i budowania swojej szafy. Dziś, oprócz doradzania klientkom i przeprowadzania ich metamorfoz, prowadzi liczne  warsztaty i wykłady,  szkoli inne stylistki i, przede wszystkim, motywuje do pozytywnych zmian. Spod ręki Moniki wyszły 2 książki: „Bądź Boska – osobista stylistka radzi” oraz „Szefowa swojej szafy”. W drugiej pozycji Monika Jurczyk opisała nie tylko pomysły na stylizacje do pracy, dobór ubrań do sylwetki czy wybór palety kolorystycznej, ale zaprezentowała również swój autorski system Master of Business Image.

Osa Osobista Stylistka i jej stylowe osobowości

Okazuje się, że system Master of Business Image wcale nie ogranicza się do wykorzystywania go jedynie w życiu zawodowym. Opracowane przez Monikę Jurczyk typy sylwetki, typy kolorystyczne, typy stylowej osobowości oraz wyróżniki własnego stylu może odnieść do siebie i dopasować każda kobieta.

Na podstawie zawartości garderoby i sposobu ubierania się można określić 4 typy stylowej osobowości. Czerwona Wojowniczka, Żółta Gwiazda, Zielona Realizatorka oraz Niebieska Analityczka to typy łączące charakterystyczny styl z osobowością i danymi cechami charakteru. Co ciekawe, osobowości te można przyporządkować zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Brzmi interesująco, prawda?

Jeśli jesteś spragniona szczegółów i chcesz dowiedzieć się, którą stylową osobowością jesteś, mamy dla Ciebie niespodziankę. Właśnie wystartowaliśmy z nowym cyklem filmów – „ABC Stylu”, w którym Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka dokładnie wyjaśnia stworzony przez siebie system. W każdym odcinku stylistka omówi  jedną ze stylowych osobowości, pokaże przykładowe damskie i męskie stylizacje oraz podzieli się swoimi inspiracjami. Pierwszy odcinek, będący wprowadzeniem do cyklu, możesz zobaczyć poniżej:

Zaciekawiona? Przygotuj się na kolejny odcinek, którego premiera już niebawem! Śledź nas na naszym kanale na youtube oraz facebook’u.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak stylowo podkreślić dekolt? Poznaj te sposoby! >>>

4 wiosenne stylizacje w sam raz na rower >>>

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły