Przeczytasz w 2 min 19 mar 2022

OVS na wiosnę – nowości dla dzieciaków na pierwsze słoneczne dni

tekst: Izabela C.
Przeczytasz w 2 min

Radosna, kolorowa, beztroska… Taka właśnie jest wiosna w OVS. Przekonaj się, jakie nowości dla Twojego dziecka przygotował ten słynny włoski brand.

OVS to włoska marka odzieżowa skierowana do najmłodszych fanów mody. Kolekcje brandu co sezon wpisują się w najnowsze trendy, a projektanci marki w swoich propozycjach, oprócz ciekawego designu, stawiają również na wygodę. Jest różnorodnie, ciekawie i inspirująco – Twoje dziecko z pewnościa będzie zadowolone.W stronę słońca

Wiosenne dni zachęcają do zabawy na świeżym powietrzu – w końcu, ruch to zdrowie, ale i świetna zabawa. Dla miłośników długich spacerów o odkrywania nowych zakamarków na placu zabaw marka OVS przygotowała garść wiosennych propozycji. Lekkie kurtki i bezrękawniki w soczystych kolorach, jeansy, które przetrwają niejeden upadek na kolana, praktyczne bluzy z kapturem i wdzięczne dresowe komplety przybywają, gotowe pomóc w zbudowaniu stylizacji na cebulkę. W końcu, Twoje dziecko zasługuje na najwyższy komfort, a Ty na uniwersalne rozwiązania.

Z trendami za pan brat

Czy są tutaj małe trendsetterki? W modzie dziecięcej także w każdym sezonie występują określone trendy, a te zgrabnie wplata do swoich dziecięcych propozycji marka OVS. Tej wiosny Twoje dziecko uśmiechnie się do naładowanych dopaminą sukienek, bluz czy spodni. Słoneczny żółty, cukierkowy różoowy, elektryzujący kobaltowy, trawiasty zielony – to tylko kilka wiodących barw z kolorowego arsenału OVS. Oprócz określonych odcieni liczą się także printy, przede wszystkim paski w różnych konfiguracjach.

Bohaterowie dzieciństwa

Witaj w świecie bajkowych bohaterów! Najnowsze propozycje OVS zawierają nie tylko wygodne wiosenne okrycia wierzchnie i ubrania wpisujące się w najnowsze trendy. Znajdziemy tu także sporo elementów zainspirowanych kreskówkami. W tym sezonie królują przede wszystkim najpopularniejszy myszy świata, czyli Miszka Miki i jego urocza towarzyszka Minnie. Uśmiechnięte postaci przewijają się na bluzach, longsleecach, legginsach czy ubrankach niemowlęcych.

Przeczytaj inne artykuły