Przeczytasz w 2 min 18 kwi 2023

Pokochaj sport z Fila

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Odbijamy piłkę, biegniemy do celu (razem lub w duecie), szukamy nowych możliwości i pokazujemy, na ile nas stać – tak w sporcie, jak i w życiu. Zobacz klasyczne i kreatywne wariacje od genialnej marki!

Sport – zdrowie, radość i satysfakcja

“Sport to zdrowie”, głosi znana maksyma, choć uprawiamy go nie tylko w trosce o swoje ciało i kondycję. Trening ma dawać nam radość, dostarczać nowych bodźców, rozwijać. Nie może być też nudny, bo warto próbować nowych rzeczy! Różnorodne aktywności fizyczne pozwalają nam nie tylko wyrwać się z treningowej rutyny. Przede wszystkim umożliwiają wszechstronny rozwój naszego ciała i naszej sprawności. Wzmacniamy mięśnie, wytrzymałość, elastyczność, rozwijamy szybkość i wydolność, testujemy swoje możliwości, a wreszcie – nawiązujemy nowe znajomości, czy to biegając po plaży, czy rozgrywając kolejny mecz. Z tą wiedzą poczuj gotowość i wiosną otwórz się na nowe sportowe doznania. Niech aktywność fizyczna stanie się Twoją codzienną rutyną, zapewniającą Twojemu organizmowi stosowną dawkę enforfin. 

Wybierz swoją ulubioną dyscyplinę z Fila

Wolisz sporty drużynowe czy samodzielne zmaganie na korcie? Wyciszającą jogę na plaży czy dynamiczny bieg? A może taniec? Z pomocą Fila masz szansę spróbować tego wszystkiego!Ta sportowa marka może pochwalić się ponad stuletnią tradycją w kreowaniu oryginalnych, różnorodnych i innowacyjnych propozycji.  Powstała w 1911 roku we włoskich Alpach, więc aktywność fizyczną ma wpisaną w swoje DNA. Celem Fila jest zapewnienie Ci komfortu i satysfakcji z aktywności fizycznej, przy okazji kreując też nowe trendy. W tym sezonie marka proponuje oryginalną mieszankę ubrań streetstylowych i sportowych z myślą o różnorodnych dyscyplinach. Fani jogi będą mogli ćwiczyć skomplikowane pozycje w dopasowanych legginsach o optymalnej rozciągliwości. Zapaleni gracze w koszykówkę z łatwością wykonają dwutakt w nowym modelu sneakersów Grant Hill 3 z wytrzymałą, ultraprzyczepną podeszwą. A dzięki gotowym, skoordynowanym dresowym kompletom skompletowanie outfitu i wyjście na trening zajmie tylko chwilę.

To na jaką dyscyplinę masz dziś ochotę?

Przeczytaj inne artykuły