Przeczytasz w 3 min 17 wrz 2018

Rusza Bitwa Stylistów 2018, czyli popularny konkurs ANSWEAR

tekst: Justyna M.
bitwa stylistów 2018
Przeczytasz w 3 min

Pokaż, że moda to Twoja pasja! Zaproponuj własną stylizację, pozwól się zauważyć i otwórz drzwi do wielkiej kariery – stań do walki w 4. edycji Bitwy Stylistów ANSWEAR!

bitwa stylistów 2018

Kochasz modę i marzysz o wielkiej karierze w tej branży? Ubrania nie kryją przez Tobą żadnych tajemnic? Znasz wszystkie stylizacyjne triki i sekrety? Mamy coś dla Ciebie! Właśnie rusza Bitwa Stylistów 2018, czyli  wielka szansa dla stylistów, blogerów i wszystkich entuzjastów, którzy pragną się realizować w świecie mody.  Główną ideą akcji jest wsparcie młodych i zdolnych adeptów świata mody, dzielenie się z nimi fachową wiedzą oraz pomoc w spełnieniu ich marzeń.

Czym jest Bitwa Stylistów?

Bitwa Stylistów answear

Bitwa Stylistów od lat cieszy się ogromną popularnością, a jej poprzednie edycje były przełomowym momentem choćby dla Kamila Pawelskiego (twórcy bloga Ekskluzywny Menel), Eweliny Droździuk czy Kingi Litwińczuk z bloga Style On. Po kilku latach przerwy ANSWEAR znów powraca z topową akcja! Tegoroczna Bitwa Stylistów organizowana jest na międzynarodową skalę. Uczestnicy konkursu stoją przed prawdziwym wyzwaniem: stworzeniem stylizacji z wykorzystaniem 5 produktów Answear z kolekcji Battle of the Stylists – hitów wiosny 2019 stworzonych specjalnie z myślą o akcji. Połyskliwa satyna, delikatny szyfon, designerskie fasony i wiosenne kolory… Poprzeczka położona jest naprawdę wysoko.  

Jak możesz wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać portfolio (minimum 5 zdjęć) i wypełnić formularz zgłoszeniowy na: http://bitwa-stylistow-2018.answear.com/. Spośród nadesłanych prac jury złożone z modowych ekspertów wyłoni najlepsze stylizacje. W tym roku w jego gronie znajdą się: Marcin Świderek (szef działu mody ELLE), Karolina Limbach (stylistka ELLE), Gosia Boy (redaktor mody STYLEBOOK by Gosia Boy), Kinga Filipiak (content creator ANSWEAR.com) oraz Monika Pondo (makijażystka MAC Cosmetics).

bitwa stylistów konkurs

Nagrody w Bitwie Stylistów

Na laureatów pierwszych 3 miejsc czeka prestiżowa publikacja w magazynie ELLE. Ponadto otrzymają oni karty podarunkowe na zakupy w ANSWEAR.com  oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów konkursu: eSky, MAC i SteaMaster. 

Na zdobywcę I miejsca czeka tytuł Stylista Roku 2018, bon podróżniczy od eSky o wartości 5000 zł, bon na zakupy w ANSWEAR.com wart 2500 zł, prasowacz parowy SteaMaster, warsztaty z makijażu do sesji zdjęciowych z trenerem MAC oraz zestaw kosmetyków MAC.

Laureat II miejsca otrzyma bon na zakupy w ANSWEAR.com o wartości 1500 zł, mini prasowacz parowy SteaMaster oraz zestaw kosmetyków MAC.

Zdobywca III miejsca otrzyma bon na zakupy w ANSWEAR.com o wartości 1000 zł, mini prasowacz parowy SteaMaster oraz zestaw kosmetyków MAC.

Kochasz modę, ale nie chcesz sprawdzić się w Bitwie Stylistów? Zostań z nami – już w październiku pojawi się dodatkowy konkurs towarzyszący Bitwie Stylistów, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy nasi fani!

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Te 3 printy zawojują jesień! >>>

5 rzeczy modnych 20 lat temu, które znów są hitem! >>>

Jaki typ dekoltu pasuje do Twojej sylwetki? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły