Przeczytasz w 3 min 23 lip 2021

Scena należy do kobiet! Dlaczego zdecydowaliśmy się na patronat Women’s Voices Bydgoszcz Festival?

tekst: Justyna M.
women's voice festiwal
Przeczytasz w 3 min

W ostatni weekend wakacji scenę oddajemy kobietom! Już 28 i 29 sierpnia odbędzie się Women’s Voices Bydgoszcz Festival  inspired by Answear.com. Bądź tam razem z nami!

Ostatni weekend wakacji upłynie nam w rytmie utworów śpiewanych przez najmocniejsze kobiece głosy polskiej sceny muzycznej. Tegoroczna edycja Women’s Voices, po raz pierwszy organizowana w formie dwudniowego festiwalu, dedykowana jest świadomości kobiet o ich mocy i wartości. Zgodnie z festiwalowym hasłem: „Girl power/od nowa”! przygotuj się na mnóstwo dobrej energii i inspiracji, nie tylko ściśle muzycznych.

Answear patronuje Women’s Voices Bydgoszcz Festival

Udział w Women’s Voices Bydgoszcz Festival jest dla Answear.com wyróżnieniem, a jednocześnie szansą, aby głos festiwalowych bohaterek stał się jeszcze mocniej słyszalny, a ich historie i przekaz mógł inspirować kolejne pokolenia. Od lat skupiamy się nie tylko na sprzedaży ubrań i akcesoriów topowych marek, ale również na edukowaniu i wspieraniu. Teraz chcemy jeszcze mocniej skierować się w stronę kobiet – dopingować je do zmian, łamania schematów i walki o siebie, swoje życie i lepsze jutro. Patronat nad festiwalem jest pierwszym dużym krokiem w tę stronę i otwarciem nowego rozdziału naszej działalności, w której m.in. skupimy się na kobietach. W planach mamy już kolejne, niesamowite projekty.

„Historię tworzą dziś kobiety, dlatego to właśnie one znalazły się w centrum naszych działań. Chcemy wspierać je w rozwiązywaniu problemów, z jakimi muszą mierzyć się każdego dnia, odpowiadać na ich potrzeby, jak również inspirować i zachęcać do walki o spełnienie swoich marzeń. Kobieta powinna być kreatorką i projektantką swojego życia. Za pośrednictwem festiwalu Women’s Voices, którego tegoroczna edycja skupia się właśnie na sile i sprawczości kobiet, ta myśl ma szanse jeszcze mocniej wybrzmieć i dotrzeć do naszych fanek i klientek.”

Magdalena Dąbrowska, członek zarządu Answear.com.

Kto wystąpi podczas Women’s Voices Bydgoszcz Festiwal?

Z dnia na dzień odkrywamy kolejne festiwalowe karty! Podczas 2 dni koncertów, na scenie Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com pojawią się znane kobiece głosy. Na Wysokie Obcasy Stage zaśpiewają: Paulina i Natalia Przybysz, Brodka, Zalia, Hela Me Ry, Shyness!, Ania Karwan, Margaret, Monika Borzym, Rosalie i Kasia Lins. Już nie możemy się doczekać!

.

Przeczytaj inne artykuły