Sex Pistols x Martens – poczuj buntowniczego ducha z limitowaną kolekcją

Zofia O.
|
15 kwietnia 2020
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Dla fanów punku i ostrzejszego brzmienia to prawdziwa rewelacja – kultowy obuwniczy brand wkracza z limitowaną kolekcją pełną puntu, rebelii i anarchii. Zobacz, czym zaskoczy Cię kolekcja Dr Martens x Sex Pistols!

Moda uwielbia inspirować się stylem znanych zespołów muzycznych, zwłaszcza tych z gatunku punk. Agrafki, krata, ćwieki i buntowniczy look na stałe weszły do repertuaru znanych brandów. Jeśli chcesz wzbogacić swój styl, nie możesz zapomnieć o gorącej wiosennej nowości – limitowane kolekcji Dr Martens x Sex Pistols. Martensy pokryte charakterystycznymi nadrukami sprawią, że od razu będziech chcieć tańczyć pogo!

Co znajdziemy w kolekcji Dr Martens x Sex Pistols?

Martensy są od początku powiązane z punkowych ruchem, dlatego kolaboracja z zespołem Sex Pistols nie powinna nikogo dziwić. Nowa kolekcja to hołd oddany muzykom, którzy w latach 70. Rozpalili brytyjską scenę energetycznym, surowym brzmieniem i tym samym na zawsze zapisali się na kartach historii muzyki. Kolekcja nawiązuje do niesławnego wywiadu z 1976 r., w którym muzycy zaprezentowali teledysk do debiutanckiego singla „Anarchy imn te UK”. Podczas relacji na żywo, gospodarz programu zachęcał gości do niecenzuralnych wypowiedzi. Wywiad w telewizji rozsławił zespół, a nagłówki w całym kraju głosiły: „Filth and the Fury”.

Kup buty Dr Martens >>>

sex pistols

44 lat później niesławny wywiad został uwieczniony w dwóch najpopularniejszych modelach Dr Martens. W limitowanej kolekcji klasyczne oxfordy 1401 zostały pokryte nadrukiem z gazety opisującej incydent w telewizji. Z kolei model 1460 akcentują takie hasła, jak: „Sex Pistols”, „Anarchy” czy „Good save the Quenn”.

Sukienki na wiosnę 2020, które będziesz chciała mieć już dziś! >>>

Wygodne i piękne ubrania idealne do spędzenia czasu w domu >>>

Powitaj wiosnę z marką New Balance >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.