Simply Modern – nowoczesna kolekcja na rozpoczęcie nowej dekady

Justyna M.
|
16 stycznia 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Zastanawiasz się, jak będą wyglądać trendy w latach 20. XXI wieku? W klimat nowoczesności godny początku nowej dekady wprowadzi Cię nowa kolekcja marki ANSWEAR. Postaw na prostotę – niech żyje Simply Modern!

Simply Modern to pierwsza tegoroczna kolekcja marki ANSWEAR, która łączy w sobie prostotę krojów z wyrafinowaniem fasonów. Nie ma tu zbędnych ozdobników – kapsuła inspirowana industrializmem skupia się przede wszystkim na formie, plastyce materiałów i grze kolorów. Jednolita neutralna paleta barw oparta na czerni, bieli, odcieniach beżu, limonki i oliwki miesza się z wyrazistymi graficznymi printami.

Zobacz całą kolekcję >>>

simply modern

sukienka / botki / torebka / sukienka

Simply Modern urzeka prostotą, a jednocześnie zachęca do epatowania odwagą i pewnością siebie. Wszystko to za sprawą najlepszej jakości materiałów, jakich użyli projektanci marki ANSWEAR, przede wszystkim ekologicznego lyocellu czy tkanin z domieszką lnu.  Materiały miękko opływają sylwetkę, a bufiaste rękawy czy asymetryczne linie pozwalają stworzyć zdecydowaną i wyrazistą sylwetkę. W linii Simple Modern kobiety znajdą zestawy idealne do pracy, jak i do noszenia na co dzień: komplety złożone z przedłużanych koszul wiązanych w pasie oraz spodni, sukienki oversize o nowoczesnym fasonie czy wygodne bluzy. Kolekcję wieńczą dopracowane  detale, takie jak naszywane kieszenie, marszczenia czy dekolty wykończone listwą. Całość została uzupełniona o zgeometryzowane, minimalistyczne akcesoria: torebki i botki.

simply modern answear

koszula / sukienka

kurtka / spodnie

koszula / spodnie / spodnie

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Zimowe trendy premium >>>

Encyklopedia marek: Guess >>>

Z czym nosić golf w tym sezonie? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.