soft sartorial

Soft Sartorial, czyli dyskretny urok nonszalancji

Zofia O. - 09/04/21

Z jednej strony przyzwyczaiłaś się do dresowych kompletów i luźnych fasonów, z drugiej – tęsknisz za biurową elegancją? Połącz oba modowe pragnienia! W kolekcji Soft Sartorial oznajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wygodnego, nonszalanckiego outfitu z nutką niewymuszonej elegancji. 

Określenia „styl sartorialny” do tej pory używano w odniesieniu do męskiej elegancji i związanej z tym nieskazitelności, szyku, dopracowania ubioru, swego rodzaju krawieckiej precyzji. A gdyby tak przenieść męskie zasady do świata kobiecej mody, unowocześnić je i dodać zadziorności? Wyzwanie podjęła answear.LAB, która wiosenny sezon rozpoczyna nową kapsułą w iście sartorialnym wydaniu.Co znajdziemy w kapsule Soft Sartorial?

Inspiracje nonszalackim stylem sartorialnym odnajdziemyw najnowszej kapsule answear.LAB. Próżno to jednak szukać dopasowanych garniturów i klasycznego podejścia do elegancji – w Soft Sartorial jakość, zoom na detale i proste fasony zaczerpnięte z męskiego stylu zostały skonfrontowane z pragnieniem wygody. W efekcie powstały swobodne, dopracowane formy: marynarki oversize, klasyczne trencze, bawełniane koszule i spodnie z szerokimi nogawkami. Nietypowe w stylu sartorial materiały, jak dzianiny czy skóra podkreślają nowoczesność kolekcji. Uniwersalna paleta stonowanych odcieni nude, beżów, i brązów pozwala tworzyć różnorodne outfity. Poszczególne elementy kapsuły możesz ze sobą mieszać, decydując o różnym stopniu ich formalności czy wybierając coraz bardziej ekstrawaganckie połączenia. Czy elegancki trencz narzucisz na dresowy komplet, a może zestawisz z damskim garniturem? To już zależy wyłącznie od Ciebie!

Spodnie damskie – najnowsze trendy na wiosnę 2021 >>>

Scandal Sandal – modne buty na wiosnę wprost od answear.LAB >>>

W stylu sportowej elegancji – wszystko, co musisz wiedzieć o kobiecym smart casual >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów  

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear