Przeczytasz w 3 min 09 kwi 2021

Soft Sartorial, czyli dyskretny urok nonszalancji

tekst: Zofia O.
soft sartorial
Przeczytasz w 3 min

Z jednej strony przyzwyczaiłaś się do dresowych kompletów i luźnych fasonów, z drugiej – tęsknisz za biurową elegancją? Połącz oba modowe pragnienia! W kolekcji Soft Sartorial oznajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wygodnego, nonszalanckiego outfitu z nutką niewymuszonej elegancji. 

Określenia “styl sartorialny” do tej pory używano w odniesieniu do męskiej elegancji i związanej z tym nieskazitelności, szyku, dopracowania ubioru, swego rodzaju krawieckiej precyzji. A gdyby tak przenieść męskie zasady do świata kobiecej mody, unowocześnić je i dodać zadziorności? Wyzwanie podjęła answear.LAB, która wiosenny sezon rozpoczyna nową kapsułą w iście sartorialnym wydaniu.


Odkryj Soft Sartorial

Co znajdziemy w kapsule Soft Sartorial?

Inspiracje nonszalackim stylem sartorialnym odnajdziemyw najnowszej kapsule answear.LAB. Próżno to jednak szukać dopasowanych garniturów i klasycznego podejścia do elegancji – w Soft Sartorial jakość, zoom na detale i proste fasony zaczerpnięte z męskiego stylu zostały skonfrontowane z pragnieniem wygody. W efekcie powstały swobodne, dopracowane formy: marynarki oversize, klasyczne trencze, bawełniane koszule i spodnie z szerokimi nogawkami. Nietypowe w stylu sartorial materiały, jak dzianiny czy skóra podkreślają nowoczesność kolekcji. Uniwersalna paleta stonowanych odcieni nude, beżów, i brązów pozwala tworzyć różnorodne outfity. Poszczególne elementy kapsuły możesz ze sobą mieszać, decydując o różnym stopniu ich formalności czy wybierając coraz bardziej ekstrawaganckie połączenia. Czy elegancki trencz narzucisz na dresowy komplet, a może zestawisz z damskim garniturem? To już zależy wyłącznie od Ciebie!

Spodnie damskie – najnowsze trendy na wiosnę 2021 >>>

Scandal Sandal – modne buty na wiosnę wprost od answear.LAB >>>

W stylu sportowej elegancji – wszystko, co musisz wiedzieć o kobiecym smart casual >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów  

Przeczytaj inne artykuły