Przeczytasz w 2 min 23 kwi 2020

SIMPLY MODERN – NOWOCZESNA KOLEKCJA NA ROZPOCZĘCIE NOWEJ DEKADY

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Zastanawiasz się, jak będą wyglądać trendy w latach 20. XXI wieku? W klimat nowoczesności godny początku nowej dekady wprowadzi Cię nowa kolekcja marki ANSWEAR. Postaw na prostotę – niech żyje Simply Modern!

Simply Modern to pierwsza tegoroczna kolekcja marki ANSWEAR, która łączy w sobie prostotę krojów z wyrafinowaniem fasonów. Nie ma tu zbędnych ozdobników – kapsuła inspirowana industrializmem skupia się przede wszystkim na formie, plastyce materiałów i grze kolorów. Jednolita neutralna paleta barw oparta na czerni, bieli, odcieniach beżu, limonki i oliwki miesza się z wyrazistymi graficznymi printami.

Nowa kolekcja marki ANSWEAR

Simply Modern urzeka prostotą, a jednocześnie zachęca do epatowania odwagą i pewnością siebie. Wszystko to za sprawą najlepszej jakości materiałów, jakich użyli projektanci marki ANSWEAR, przede wszystkim ekologicznego lyocellu czy tkanin z domieszką lnu.  Materiały miękko opływają sylwetkę, a bufiaste rękawy czy asymetryczne linie pozwalają stworzyć zdecydowaną i wyrazistą sylwetkę.

Co znajdziemy w linii Simple Modern?

W linii Simple Modern kobiety znajdą zestawy idealne do pracy, jak i do noszenia na co dzień: komplety złożone z przedłużanych koszul wiązanych w pasie oraz spodni, sukienki oversize o nowoczesnym fasonie czy wygodne bluzy.

Kolekcję wieńczą dopracowane  detale, takie jak naszywane kieszenie, marszczenia czy dekolty wykończone listwą. Całość została uzupełniona o zgeometryzowane, minimalistyczne akcesoria: torebki i botki.

Kup kolekcję

Przeczytaj inne artykuły