Ubierz się jak… Menel. Ekskluzywny Menel ;)

Przeczytasz w 2 min

Zobacz produkty z tego zestawu >>

Jest zwycięzcą Bitwy Stylistów, wschodzącą gwiazdą blogosfery, a przede wszystkim 100-procentowym facetem z niesamowitym wyczuciem stylu. Nie ma sobie równych, jeśli chodzi o tworzenie luźnych, wygodnych zestawów, które jednak zawsze mają to “coś”. Jeśli myśleliście, że hasła “menel” i “styl” nie mogą iść ze sobą w parze, on przekona Was, że jest inaczej. Panie i panowie, przedstawiamy Kamila, znanego w blogosferze jako Ekskluzywny Menel.

Czytaj dalej Ubierz się jak… Menel. Ekskluzywny Menel ;)

Ekskluzywny Menel w ANSWEAR.com. Backstage!

Przeczytasz w 2 min

Znacie Ekskluzywnego Menela? Jeśli nie, to powinniście jak najszybciej nadrobić zaległości! Menel, a prywatnie Kamil, to autor bloga modowego, na którym prezentuje swoje stylizacje. To również zwycięzca organizowanej przez ANSWEAR.com i Philips Bitwy Stylistów.

Zmysł stylizacyjny Kamila, jego luz, nonszalancja i to, jak potrafi bawić się modą, zrobiły na nas tak duże wrażenie, że postanowiliśmy zaprosić go do współpracy. Co z tego wynikło? Dowiecie się już niebawem, a póki co, na zaostrzenie apetytu, mamy dla Was kilka zdjęć backstage’owych. Tak w poniedziałek pracowaliśmy w answearowym studiu fotograficznym :)

Czytaj dalej Ekskluzywny Menel w ANSWEAR.com. Backstage!