Stylizacja a la Kylie Jenner

Przeczytasz w < 1 min

get the look

Kylie Jenner to obecnie jedna z najpopularniejszych młodych celebrytek. Jeśli chcesz ubrać się tak, jak ona, sprawdź naszą propozycję!

Czytaj dalej Stylizacja a la Kylie Jenner

Barbara Kurdej-Szatan z niewielką torebką Goshico

Przeczytasz w 2 min

Basia-Kurdej-Szatan

Obserwując stylizacje Barbary Kurdej-Szatan, śmiało można stwierdzić, że stawia ona na bardzo proste, luźne zestawy, w których czuje się swobodnie. Aktorka zamiast przebrania, wybiera ubranie.

Tym razem do swojej nieco rockowej stylizacji, składającej się z marmurków i topu z dużą grafiką, dobrała kontrastową torebkę marki Goshico. Ten niewielki dodatek przykuwał wzrok, szczególnie, że świetnie komponował się z biżuterią, na którą zdecydowała się artystka. Do całości aktorka założyła sportowe obuwie. Jaki był efekt końcowy?

Czytaj dalej Barbara Kurdej-Szatan z niewielką torebką Goshico

Kasia Bujakiewicz kolejny raz w porduktach marki ANSWEAR

Przeczytasz w 2 min

Katarzyna Bujakiewicz

Aktorka Katarzyna Bujakiewicz w programie „Mali Giganci” zawsze prezentuje nienaganne stylizacje, które dobrane są zarówno do jej sylwetki, jak i charakteru. Kasia nie boi się odważnych kroi, ale też często decyduje się na klasykę. Często łączy sportowy streetwear z wyszukaną elegancją. I wychodzi jej to bardzo dobrze!

W dwóch ostatnich odcinkach talent show, w którym jest jurorką, Kasia zaprezentowała się w stylizacjach z produktami polskiej marki Answear. Aktorka już wcześniej zakładała rzeczy tej marki i najwidoczniej ubrania przez nią oferowane, sprostały jej oczekiwaniom, gdyż ostatnio również postawiła na ich propozycje.

Czytaj dalej Kasia Bujakiewicz kolejny raz w porduktach marki ANSWEAR