Barbara Kurdej-Szatan z niewielką torebką Goshico

Przeczytasz w 2 min

Basia-Kurdej-Szatan

Obserwując stylizacje Barbary Kurdej-Szatan, śmiało można stwierdzić, że stawia ona na bardzo proste, luźne zestawy, w których czuje się swobodnie. Aktorka zamiast przebrania, wybiera ubranie.

Tym razem do swojej nieco rockowej stylizacji, składającej się z marmurków i topu z dużą grafiką, dobrała kontrastową torebkę marki Goshico. Ten niewielki dodatek przykuwał wzrok, szczególnie, że świetnie komponował się z biżuterią, na którą zdecydowała się artystka. Do całości aktorka założyła sportowe obuwie. Jaki był efekt końcowy?

Czytaj dalej Barbara Kurdej-Szatan z niewielką torebką Goshico

Kasia Bujakiewicz kolejny raz w porduktach marki ANSWEAR

Przeczytasz w 2 min

Katarzyna Bujakiewicz

Aktorka Katarzyna Bujakiewicz w programie „Mali Giganci” zawsze prezentuje nienaganne stylizacje, które dobrane są zarówno do jej sylwetki, jak i charakteru. Kasia nie boi się odważnych kroi, ale też często decyduje się na klasykę. Często łączy sportowy streetwear z wyszukaną elegancją. I wychodzi jej to bardzo dobrze!

W dwóch ostatnich odcinkach talent show, w którym jest jurorką, Kasia zaprezentowała się w stylizacjach z produktami polskiej marki Answear. Aktorka już wcześniej zakładała rzeczy tej marki i najwidoczniej ubrania przez nią oferowane, sprostały jej oczekiwaniom, gdyż ostatnio również postawiła na ich propozycje.

Czytaj dalej Kasia Bujakiewicz kolejny raz w porduktach marki ANSWEAR

Kolekcja Patricia Kazadi for ANSWEAR.com: Bluzy

Przeczytasz w 2 min

Wy też, tak jak Patricia Kazadi, lubicie nosić nietypowe bluzy damskie? Jeśli tak to zobaczcie jakie „bluzowe” propozycje znajdziecie w jej kolekcji dla ANSWEAR! Tak prozaiczny, wydawałoby się, element ubioru też może skrywać wiele niespodzianek. Zobacz filmik i zdjęcia z propozycjami artystki!

Czytaj dalej Kolekcja Patricia Kazadi for ANSWEAR.com: Bluzy

Polskie gwiazdy z torebkami GOSHICO

Przeczytasz w 2 min

Polskie gwiazdy dostrzegają tę wyjątkowość i coraz częściej sięgają po torebki GOSHICO. Dzięki różnorodności projektowanych kolekcji (linia etno, sote i id ) marka jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki. Ogromnym powodzeniem wśród gwiazd cieszą się torby podróżne. Nienaganna jakość wykonania, design i praktyczność uwiodły już niejedną kobietę. Noszą je Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Szwed, Marzena Rogalska. Prawdziwym hitem jest też torba z gąską – autorskim wzorem GOSHICO – noszona przez Magdalenę Różczkę i Magdalenę Schejbal. Model ten (wraz z innymi projektami sióstr GOSHICO) stał się również bohaterem prawdziwego hitu telewizji TVN, czyli serialu „Przepis na życie”.

Czytaj dalej Polskie gwiazdy z torebkami GOSHICO

Być jak… Marilyn Monroe

Przeczytasz w 3 min

Jeśli śledziliście tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes zapewne wpadł Wam w oko plakat, który promował jubileuszową 65. edycję tego festiwalu. Na zdjęciu zobaczycie Marilyn Monroe zgrabnie usadzoną pośród złotych liter, w uniesieniu próbującą zdmuchnąć świeczkę z niewielkiego tortu. Co najdziwniejsze, w Cannes nie świętowano daty jej narodzin, ale śmierci, która nastąpiła dokładnie 5 sierpnia 1962 roku.

To już ponad 50 lat Marilyn Monroe żyje w naszej pamięci i inspiruje rzesze kobiet na całym świecie. Aktorki pragną ją grać, piosenkarki naśladować, mężczyźni – kochać kobiety takie jak ona. W dzisiejszym poście, trochę przewrotnie, pokażę Wam, jak elementy jej stylu zgrabnie przemycić do własnej garderoby. Przewrotnie, bo przecież boska Monroe jest tylko jedna!

Czytaj dalej Być jak… Marilyn Monroe