kampania timex

WE DON’T STOP wspólnie z marką Timex

Zofia O.
|
25 kwietnia 2021
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Spis treści

Przeczytasz w 2 min

Timex jest jak czas – nigdy nie stoi w miejscu. Marka chce Ci oferować nie tylko doskonałe zegarki, ale wspierać w trudnych momentach i wyzwaniach, jakie przyniósł XXI w. Zobacz, o co chodzi w jej nowej kampanii!

Od wielu dziesięcioleci – historia Timex sięga bowiem 1854 r., marka produkuje wyjątkowe, świetnej jakości  zegarki. Nawet najbardziej wyrafinowane, delikatne i dopracowane zegarki na rękę są zbudowane tak, aby poradzić sobie z prawdziwym światem i zaspokoić praktyczne potrzeby związane z oznaczaniem czasu. Zmienia się jednak sposób prezentacji produktów – Timex wraz z najnowszą kampanią dokonał tutaj aktualizacji, która najlepiej oddaje filozofię i perspektywy marki w XXI w. Brand chce Ci przekazać:

Nowa kampania Timex

Czas nie stoi w miejscu – my również! Kampania WE DON’T STOP to opowieść o determinacji, pasji i nieustraszoności, sile ludzi, którzy nieustannie kształtują swiat wokół siebie. Do akcji marka zaangażowała twórców i motywatorów do zmian: sportowców, aktywistów, aktorów i muzyków, których histotie mogą być motywacją dla milionów ludzi.


Odkryj zegarki Timex

Od ponad wieku Timex zawsze był innowacyjny i zaskakiwał odważnymi nowymi pomysłami na ciągle zmieniające się czasy. Brand zaszczycił nadgarstki prezydentów, podróżował w kosmos  i współpracował z najpopularniejszymi projektantami i markami modowymi.  Nowa kampania WE DON’T STOP symbolizuje kontynuację idei przełamującej granice, wspierając codziennych bohaterów w ich działaniach. Ta kampania ma być czymś więcej niż tylko etosem Timex: stanowi platformę dla wszystkich historii, które zainspirowały firmę do dalszego rozwoju i zdobywania coraz wyższych szczytów.