Trend Alert: Skarpetki i sandały

Anna Szwec - 21/02/18

Ten kontrowersyjny trend na dobre rozgościł się na światowych wybiegach. Sprawdź, jak go nosić! 

źródło: http://i2.haber7.com//fotogaleri/haber7/album/2018/02/veGJw_1515581486_0486.jpg

Dawno minęły czasy, kiedy skarpetki zakładane do sandałów uważane były za modowe faux pas. To, co kiedyś nazywaliśmy złym smakiem, to dziś hit pokazów mody i silny trend mody ulicznej.

Kombinacja skarpet i sandałów jako trend akcesoryjny wiosny 2018 pojawiła się między innymi na pokazach Miu Miu, Dolce&Gabbana, Prady czy MSGM.

Jak łączyć skarpetki i sandały? Istnieje wiele możliwości wyboru, począwszy od monochromatycznego połączenia białych skarpetek z białymi sandałami po kreatywne i zabawne skarpety w kolorowe wzory  połączone z masywną wersją obcasa. Absolutnym hitem są też przeźroczyste skarpetki typu sheer socks oraz skarpetki z brokatem chętnie zakładane przez fashionistki również do klasycznych szpilek. W tym wypadku mixowanie faktur i kolorów jest dozwolone, a ogranicza Cie jedynie Twoja wyobraźnia i modowa odwaga.

Sprawdź ten trend w ofercie answear.com:

     

1.Review 2. Pieces 3. More 4. Adidas Originals  5. Tommy Hilfiger 6. Tommy Hilfiger  7. Tommy Hilfiger 8. Mango 

       

1.Diesel 2. Solo Femme 3. Steve Madden 4. Gioseppo 5. Steve Madden 6. Public Desire 7. Guess Jeans 8. Public Desire 

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

10 ciekawostek na temat magazynu „Vogue”>>

Modne buty na wiosnę – zdobienia>>

Total denim look – jak go nosić? 3 stylizacje w stylu gwiazd >>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear