Przeczytasz w 3 min 18 lut 2021

Vans x Opening Ceremony – odkryj checkerboard na nowo!

tekst: Zofia O.
vans opening ceremony
Przeczytasz w 3 min

Vans i Opening Ceremony współpracują od lat. Tym razem marki połączyły swoje siły i stworzyły pierwszą wspólną kolekcję. Sprawdź, co jest w niej niesamowitego!

Ekspresja twórcza to wartość, która łączy działające wspólnie od lat marki Vans i Opening Ceremony – ich współpraca zaczęła się już w 2014 r.! W tym sezonie kultowe brandy znów połączyły swoje siły, tym razem, by stworzyć  pierwszą ogólnoświatową kolekcję obuwia, ubrań i akcesoriów, w której dobrze znany wzór checkerboard zyskał nowy, atrakcyjny i nieco abstrakcyjny design. Premiera już lada chwila! Szeroką gamę produktów z wyjątkowej współpracy znajdziesz, oczywiście, na answear.com.


Odkryj kolekcję Vans

Kim jest Opening Ceremony?

Miłonicy teniskówej i stylistyki skate z pewnością dobrze znają markę Vans. Jednak kim jest współpracująca z nią Opening Ceremony? Firma powstała w 2002 r. Jej założyciele, Carol Lim i Humberto Leon to znane nazwiska w branży – projektanci nie boją się poruszać trudnych problemów i przekraczać kolejnych granic nie tylko w świecie mody. Skupiające wiele kreatywnych marek Opening Ceremony słynie z ukazywania różnorodności i wyjątkowości ludzi i kultur z całego świata, a wartości takie jak pasja i przyjaźń są dla niej nadrzędne.

Vans x Opening Ceremony

Wzór checkerboard jest motywem dobrze znanym nie tylko fanom marki. W nowej kolekcji  słynny print został uzupełniony wężowymi i lamparcimi motywami, które znaleźć można na odzieży i butach, m.in. na kurtce w stylu dresowym, luźnych spodniach czy torbie z nowatorską gumową naszywką z logo Vans x OC.

„Firma Vans to nasz długoletni kreatywny partner, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy w tym sezonie wspólnie pracować nad ich kultowym nadrukiem. Przygotowując nową kolekcję kapsułową, wraz Carol chcieliśmy przeprojektować wzór checkerboard i nadać temu kultowemu nadrukowi Vans zupełnie nowy graficzny charakter”.

Humberto Leon, Dyrektor Kreatywny Opening Ceremony

Mocnym punktem kolekcji są tenisówki. Model Vans Authentic stał się malarskim płótnem, na którym projektanci Opening Ceremony kreślą powtarzające się na całej powierzchni wzory w wersjach negatywowych i pozytywowych.  Druga propozycja obuwnicza z kolekcji to ukłon w stronę fanów monochromatyzmu. Model Authentic QLT wzbogaca propozycje Vans o dwa modne kolory orchidei oraz błękitu baja. Ozdobne pikowania czynią model jeszcze bardziej atrakcyjny.

Najpiękniejsze propozycje na walentynki wprost od answear.LAB >>>

Z czym nosić skórzane spodnie? >>>

Subtelnie czy wyraziście? 3 pomysły na stylizację ze skórzaną spódnicą z kolekcji answear.LAB KRÓL  >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły