Przeczytasz w 4 min 20 cze 2024

We Are One Sound. W rytmie międzypokoleniowych, kobiecych relacji

tekst: Sara
Przeczytasz w 4 min

Tysiące festiwalowiczów, muzyka, moda i szczere, kobiece relacje – w takiej atmosferze upłynęła czwarta edycja Co Jest Grane Festival, na której marka Answear.LAB – partnerka główna wydarzenia – zaprezentowała festiwalową kolekcję We Are One Sound oraz zainicjowała ważną dyskusję o międzypokoleniowym dialogu.

W weekend, 14-15 czerwca, w przestrzeni warszawskiego Zamku Ujazdowskiego, odbyła się kolejna edycja Co Jest Grane Festiwal, którego partnerką główną została marka Answear.LAB. To wydarzenie, które łączy piknikową atmosferę ze świętem najlepszej polskiej muzyki i wyjątkowymi atrakcjami. Dwa dni festiwalu upłynęły uczestnikom na różnorodnych koncertach, wydarzeniach towarzyszących, w tym spotkaniach i panelach dyskusyjnych.

Międzypokoleniowy charakter Co Jest Grane Festival, na którym pojawiło się 10 tys. uczestników, wybrzmiał także w strefie Answear.LAB. Marka stworzyła przestrzeń, w której moda połączyła się z siłą siostrzeństwa i kobiecych, międzypokoleniowych relacji. Przeczytaj koniecznie naszą relację z wydarzenia!

W strefie Answear.LAB

Atrakcji na Co Jest Grane Festival nie brakowało, zwłaszcza w strefie Answear.LAB. Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać w niej z GlamBota nagrywającego iście hollywoodzkie, dynamiczne filmy w zwolnionym tempie, ozdobić ciało zmywalnymi tatuażami z hasłami kolekcji, a także zasięgnąć porad modowych od uznanych stylistek modowych współpracujących z redakcją Elle – Karoliny Limbach i Mai Naskręckiej.

Ponadto w strefie spotkań Co Jest Grane Festival, o międzypokoleniowym kobiecym dialogu, który został motywem przewodnim kolekcji We Are One Sound oraz blaskach i cieniach relacji matka-córka, opowiedziała Ewa i Marysia Gawryluk. Rozmowę z utalentowaną aktorką oraz jej córką poprowadziła Alina Adamowicz, psycholożka, psychotraumatolożka i pisarka.

– Doceniam takie firmy jak Answear.LAB za to, że zajmują się tak ważnymi społecznie tematami, jak komunikacja międzypokoleniowa – mówi Adamowicz.

Siła kobiecych więzi

Festiwal to nie tylko muzyka, rozrywka i moda. To przede wszystkim szansa na spotkanie wyjątkowych osób i nawiązywanie wartościowych relacji. Dla Answear.LAB, marki wspierającej pozycję kobiet, łamiącej stereotypy i akceptującej różnorodność, stworzenie przestrzeni, w której festiwalowiczki poczują siłę siostrzeńskiego wsparcia, było niezwykle ważne.

– Cieszę się, że wspólnie zaaranżowałyśmy miejsce, którym każdy czuł się swobodnie i mógł poczuć wyjątkową moc, jaka płynie z nawiązywania unikatowych, międzyludzkich relacji – mówi Agnieszka Wojnicka, marketing manager marki Answear.LAB.

Strefę marki ogarnęła szczera, wspierająca kobieca energia. Wzmocniła ją obecność Ani Karwan, festiwalowego głosu Answear.LAB, Ewy Gawryluk i jej córki Marysi Gawryluk, Aliny Adamowicz, Olgi Bołądź, Katarzyny Dacyszyn oraz internetowych twórczyń, w tym Pauliny Będzmirowskiej, Karoliny Brzuszczyńskiej, Agnieszki Skrzeczkowskiej, Izy Butrym, Kasi Dominiak, Edyty Siedleckiej czy Pauliny Czepielewicz.

– Jeśli jako kobiety jesteśmy w stanie porozumieć się i podłączyć pod hasłem We Are One Sound, to czuję, że jestem we właściwym miejscu i we właściwym czasie – podkreśliła Ania Karwan.

We Are One Sound, czyli modowa kolekcja z ważnym przekazem

– W naszej strefie, poza licznymi atrakcjami, zaprezentowałyśmy wyjątkową, limitowaną kolekcję We Are One Sound – mówi Agnieszka Pruchnik, brand director marki Answear.LAB. Stylizacje z tej linii opowiadają o międzypokoleniowym dialogu poprzez modę. Symboliczne więzi i relacje odzwierciedlają stylizacje matchy-matchy, motywy skrzyżowanego przeplotu oraz modułowe elementy garderoby.

– Większość produktów wyprodukowano w Polsce, a wszystkie skórzane ubrania posiadają certyfikat Leather Working Group – dodaje Agnieszka Pruchnik.

We Are One Sound to powiew letniej, modowej swobody. Surowy klimat Dzikiego Zachodu łączy się w kolekcji z egzotyką safari i oceanicznymi motywami wyrażonymi w splotach przypominających sieci rybackie, frędzlach symbolizujących wolność, a także kolorystyce złota, błękitu oraz khaki. W kolekcji nie zabrakło także pięknych dodatków. Ręcznie robiona biżuteria z naturalnych kamieni szlachetnych – różowego turmalinu, czarnego hematytu, błyszczącego pirytu, białego koralu i amazonitu – doskonale uzupełnia modowe stylizacje Answear.LAB.

Przeczytaj inne artykuły