#WEARETHEANSWEAR – Wyniki konkursu!

Anna Szwec
|
08 stycznia 2018
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Zobaczcie, jak testowali modę uczestnicy konkursu i poznaj zwycięzców kultowego Fiata 500 oraz kart podarunkowych o wartości 2000zł!

Zadaniem konkursowym było nagranie wideo lub zrobienie zdjęcia, na którym uczestnicy mieli pokazać, w jaki sposób testują na sobie modę każdego dnia. Było o co walczyć – nagroda główna to Fiat 500 oraz, w przypadku dalszych miejsc, 18 kart podarunkowych o wartości 2000zł każda!

Codziennie pod hasztagiem #WeAreTheAnswear pojawiały się dziesiątki niebanalnych stylizacji, zainspirowanych hasłem przewodnim konkursu. Pokazaliście nam, jak przeżywacie każdy dzień w swoim stylu – kreatywnie testując na sobie wszelkie fasony, modele i kolory ubrań. Nie jednokrotnie udowodniliście, że Wasza wyobraźnia nie zna granic i że potraficie odnaleźć modowe rozwiązania nawet w ekstremalnych warunkach.

W rywalizacji wzięło udział 6 krajów: Polska, Słowacja, Czechy, Rumunia, Ukraina i Węgry. Jak się domyślacie, nie ułatwiło nam to zadania wyboru zwycięzcy! Możemy tylko napisać, że ilość i jakość zgłoszeń potwierdziły, że Pokolenie Answear zna swoją wartość i chce przeżywać życie w własnym stylu!

Obrady były burzliwe i pełne modowych emocji, lecz w końcu podjęliśmy jednogłośną decyzję. Zwycięzcą konkursu, a zarazem nowym właścicielem kultowego Fiata 500 został Alexander (@aleksanderkrakovsky).  

Zwycięskie wideo urzekło nas estetyką i kreatywnością, zgodną z treścią zadania konkursowego. Alexander udowodnił, że moda sprawdza się w każdych warunkach, jednocześnie pokazując, że #wearetheanswear to nie tylko hashtag, ale również podejście do życia.

I miejsce – @aleksanderkrakovsky  

Zwycięskie wideo zobaczycie tutaj >> kliknij 

Pozostałe nagrody w postaci voucherów o wartości 2000zł otrzymują:

@ania_bananowicz

@jasinski_art

@tripbytriplets

@kuku_kukuman

@mc.dalena

@auris_luca

@liliszalma

@elgrdeno

@daczu

Rebeka Dostálková

@sinka.marta

@lenartview

@prosto.irinka

Barbara Łazicka

@make_up_today

@coffentropy

Alexandra Zając

Kéj Trs

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!