Winnie Harlow w nowej odsłonie Puma Cruise Rider

Justyna M.
|
28 sierpnia 2021
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

 Bądź krok przed innymi, dzięki nowościom od Puma! Sportowa marka zaprezentowała nową odsłonę kultowych butów Cruise Rider, pełną odważnych, nowych kolorów. Sprawdź, czym Cię zaskoczy!

Jak przedłużyć lato? W beztroskim i wyluzowanym nastroju utrzyma Cię najnowsza propozycja marki Puma. Tegoroczna odsłona Cruise Rider to zabawny flirt pastelowych odcieni: różowego, żółtego i zielonego, śmiałe kontrasty i arcyciekawy design. Podążając śladem Winnie Harlow, możesz nosić te sneakersy do dresowego kompletu, pastelowych stylizacji, denimu lub… do czego tylko chcesz!

Winnie Harlow ambasadorką Criuse Rider

Puma od lat współpracuje z inspirującymi kobietami, które zasłynęły w świecie kultury i sportu. Z Winnie Harlow marka jest związana od kilku sezonów – w 2021 r. modelka znów miała okazję zostać ambasadorką modelu Cruise Rider. Gwiazda światowego modelingu zasłynęłam śmiałym podejściem do obowiązujących kanonów piękna, walką z krępującymi kobiety ograniczeniami oraz odwagą w spełnianiu swoich marzeń.

Czym zaskoczy Cię nowy model Puma?

Cruise Rider to kobiecy model stworzony dla osób, które ciągle są w ruchu. Najnowsza odsłona sneakersów jest tak, jak Ty- o krok przed innymi. Dynamiczna mieszanka materiałów, artystyczne kolory zainpirowane Jedwabnym Szlakiem i nowoczesny design nadają im wyjatkowy styl. Nie wspominając o komforcie – sneakersy wyposażone są w podeszwę środkową IMEVA, która zapewnia lekkość i doskonałą amortyzację.