levi's

Wiosenne nowości od Levi’s

Justyna M.
|
08 lutego 2019
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Ikoniczna linia Levi’s® Engineered Jeans™ z lat 90. powraca po dwudziestu latach we współczesnej odsłonie na sezon wiosna-lato 2019. Innowacyjność, świadomy styl oraz zaawansowany design, tworzą serce kolekcji.  Sprawdź, co Levi’s przygotował dla Ciebie!

Po raz pierwszy Levi’s® Engineered Jeans™ zadebiutowały w 1999 roku z miejsca osiągając olbrzymi sukces. Dzięki idealnemu dopasowaniu i progresywnemu stylowi stały się legendą streetwear’u przełomu wieków. Koncepcyjne podejście do designu, zainspirowane potrzebą jeszcze większego komfortu i swobody ruchu, uzyskano dzięki technologii tkania 3D i skręceniu szwów zewnętrznych.

Specjalna linia kolekcji Wiosna/Lato 2019 bazuje na oryginalnej koncepcji pierwszej edycji przefiltrowanej przez współczesne trendy i nowoczesny design.“Fundamentem obu kolekcji jest innowacyjna konstrukcja ubrań. Opierając się na  bazowej koncepcji Levi’s® Engineered Jeans™ eksperymentowaliśmy z technologią tkania w 3D chcąc stworzyć jeansy przyszłości.”—Jonathan Cheung, Senior Vice President, Global Design w Levi’s®.

Sprawdź ofertę Levi’s na answear.com >>>

Levi’s® Engineered Jeans™

Edycja 2019 to kwintesencja stylu, dostępna teraz w bardziej współczesnej odsłonie modeli męskich: 502™ Regular Taper i 512™ Slim Taper, oraz damskich: Loose Jean, Slouchy Taper i Reissue Trucker Jacket. Każdy z nich idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dzięki technologii „four-way stretch”.

Energetyzujący mariaż nowoczesnych i surowych krojów, pozostający w klimacie neovintage po prostu zachwyca. Reedycja nie zapomina o detalach kolekcji z 1999 roku – czerwonej naszywce z logo, skręconych do wewnętrznej strony spodni szwów i stylizowanych szlufek. Te doskonale znane detale, które blisko dwie dekady temu, wpłynęły na sukces kolekcji, teraz powracają w odświeżonym i współczesnym wydaniu.

Levi’s® Engineered Knit™

Równolegle z linią Levi’s® Engineered Jeans™ do sklepów trafi również specjalna dzianinowa linia Levi’s® Engineered Knit™ dla niego. Po raz pierwszy Levi’s® wykorzystuje technologię 3D tworząc innowacyjny sposób produkcji polegający na równoległym dzianiu i zszywaniu produktu. Ten nowatorski pomysł redukuje liczbę pojedynczych paneli odzieży z 10 do 5 – minimalizując tym samym ilość zmarnowanego materiału, skracając czas szycia oraz ograniczając liczbę szwów, co wpływa na niespotykany dotąd komfort noszenia. Dodatkowo, oddychające panele umiejscowione są dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz – doświadczysz tego w Levi’s® Engineered Jeans Knit™ Joggers i Knit Shorts, a także Trucker Jackets, które idealnie dopełnią każdą stylizację.

Źródło: materiały prasowe Levi’s

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Levi’s i Justin Timberlake łączą swoje siły! >>>

Hity zimowych wyprzedaży – musisz je mieć! >>>

4 trendy, na punkcie których oszalejesz w 2019 roku >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.