kolekcja the simpsons

Witamy w Springfield: nowa kolekcja The Simpsons x Vans

Zofia O.
|
05 września 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Wejdź do świata Simpsonów! Vans oddaje hołd ulubionej rodzinie Ameryki, prezentując kolekcję nawiązującą do najbardziej kultowych momentów z serialu.  Zobacz propozycję marki i stwórz swoją stylizację od stóp do głów. 

W tym sezonie Vans zaprasza Cię do Springfield – miasteczka dobrze znanego na całym świecie, w którym od ponad 30 lat toczy się akcja jednego z najbardziej kultowych seriali dla dorosłych. Kolekcja The Simpsons x Vans to doskonałej jakości odzież i obuwie z wizerunkami dobrze znanych Ci bohaterów: Homera, Marge, Barta, Lisy i Maggie. Kolorowa, tętniąca życiem, świetnie ozdwierciedla satyryczny charakter dzieła Matta Groeninga.

Kolekcję możesz znaleźć, oczywiście, na answear.com


Co znajdziemy w kolekcji?

Koelkcja The Simpsons x Vans składa się z butów, ubrań i akcesoriów. Pierwsze skrzypce gra obuwie – każdy fan marki, jak i serialu, znajdzie tu coś dla siebie. W propozycjach marki znalazły się bowiem takie topowe modele, jak: Vans Sk8-Hi, Old Skool, Slip-On Pro oraz Slide-On. Buty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych dedykowanych pojedynczym bohaterom lub paczce społeczności mieszkającej w Springfield.  Kolekcja, prócz szerokiej gamy tenisówek, zawiera także bluzy i T-shirty oraz wiele akcesoriów: kolorowe skarpety, plecaki i modne czapki z daszkiem.


Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Najmodniejsze koszulki z nadrukiem męskie – podpowiadamy, jakie printy są teraz na topie! >>>

5 rzeczy modnych 20 lat temu, które znów są hitem! >>>

Timeless denim – a Ty w jakiej wersji najbardziej lubisz jeans? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.