Przeczytasz w 3 min 25 cze 2018

Zainspirowane Australią, noszone na całym świecie – oto klapki Gumbies!

tekst: Justyna M.
obuwie gumbies
Przeczytasz w 3 min

Marzysz o wygodnych i designerskich klapkach, w których spokojnie przejdziesz wiele kilometrów? Poznaj ofertę marki Gumbies i zakochaj się w ich letnim obuwiu!

Klapki Gumbies, tzw. flip-flopy narodziły się w Australii, lecz ich popularność szybko rozszerzyła się na cały świat. Dziś są synonimem komfortu, wolności i chęci doznania nowych przygód, a wiele osób nie wyobraża sobie kolejnego letniego sezonu bez kolorowego obuwia australijskiej marki.

Historia marki Gumbies

klapki Gumbies marka Gumbies

Założyciel marki, Michel Maurer, w wieku 16 lat wraz z rodziną wyjechał do Australii. Na miejscu zakochał się w pełnym mistycyzmu i wciąż nie do końca odkrytym kontynentem, a aborygeński rytuał przejścia w dorosłość, tzw. Walkabout na zawsze odcisnął piętno na jego życiu. Michael Mayer od dziecka uwielbiał podróżować, a pragnienie wolności i przygód było wpisane w jego DNA, dlatego w młodym wieku opuścił dom i ruszył w świat. W trakcie pracy na targach outdoorowych w Salt Lake City w USA, Michel przeczytał artykuł dotyczący Johna Lobba – słynnego szewca.  Walka, ciężka praca, determinacja i olbrzymi sukces bohatera artykułu zainspirowały Michaela do stworzenia własnej marki i produktów, które odzwierciedlałyby jego styl życia. Wkrótce potem powstały pierwsze flip-flopy, które idealnie wpisują się w filozofię Michela Maurera: życie jest zbyt krótkie, aby je sobie komplikować.

Co wyróżnia klapki Gumbies?

Klapki Gumbies wyróżniają się prostotą i funkcjonalnością. Produkcja flip-flopów oparta jest o naturalne materiały i jest w pełni zgodna z zasadami etyki. Do ich wykonania Gumbies używa gumy pochodzącej z recyklingu oraz juty. Dwuwarstwowa podeszwa z pianki EVA zapewnia niesamowitą wygodę, z kolei górna warstwa pokryta jest płótnem. Każda para, wykończona intensywnymi kolorami, opowiada pewną historię, tym samym zachęcając do wyrażania własnych myśli i pokazywania indywidualności.

1.Japonki, Gumbies, 2.Japonki, Gumbies, 3.Japonki, Gumbies

Zobacz produkty Gumbies na answear.com >>> KLIK >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Tego lata liczą się tylko TE sneakersy >>>

Najmodniejsze kostiumy kąpielowe na lato 2018 >>>

5 rzeczy, które musisz wyrzucić ze swojej szafy >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły