Przeczytasz w 3 min 15 sty 2018

3 modowe triki, które zamaskują płaską pupę

tekst: Anna Szwec
Przeczytasz w 3 min

Zastanawiasz się, w jakich ubraniach Twoja pupa będzie wyglądała na bardziej zaokrągloną? Poznaj modowe triki, które pozwolą Ci uwydatnić pośladki!

Kształtna i jędrna pupa uważana jest za jeden z największych atrybutów kobiety. Niestety, nie każda z nas została obdarowana przez naturę tak hojnie, jak Jennifer Lopez czy Rihanna. Oczywiście, możemy pomóc sobie odpowiednimi ćwiczeniami, ale na ratunek idzie też moda – w prosty sposób można zamaskować ten mankament figury i sprawić, że nasze pośladki będą wyglądały na bardziej zaokrąglone.

1.Odpowiednie spodnie

W tym przypadku, naszymi sprzymierzeńcami będą dopasowane jeansy oraz spodnie w kant, które optycznie powiększają pupę.  Jeśli chodzi o jeansy, wybieraj wąskie modele ze stretch’em o średnim lub wysokim stanie. Pamiętaj, aby kieszenie były zawsze bardziej okrągłe niż kanciaste. Pupę wizualnie powiększą również wszelkie przetarcia na tylnych kieszeniach lub pod pośladkami.

1.Spodnie, G-Star Raw 2. Jeansy, Medicine 3. Jeansy, Lee

2.Spódnice w kształcie litery A

Spódnice dopasowane w talii i rozszerzające się ku dołowi optycznie powiększają pośladki. Dodatkowo, jeśli wybierzemy wzorzysty materiał lub plisy, sprawimy, że pupa będzie prezentować się bardziej okazale.

  

1.Spódnica, Only 2. Spódnica, Vero Moda 3. Spódnica, Hilfiger Denim

3.Buty na obcasie

Obcasy zmieniają ułożenie pośladków, unosząc je do góry. Regularne chodzenie na wysokich butach pomaga również pracować nad mięśniami pośladków, które z czasem ładnie się zaokrąglą.

 

1.Szpilki, Carinii, 2. Szpilki, Trussardi Jeans 3. Szpilki, Steve Madden

 

 

 

Przeczytaj inne artykuły